Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hol javíthatnám meg Soehnle...

Hol javíthatnám meg Soehnle digitális konyhai mérlegemet Budapesten? (valószínűleg kontakthibás) 1,5 éves. gyári száma: TT 090514 (66200)

Figyelt kérdés

a blokkom elveszett, így csere nem jöhet számításba.

A szervíz által javasolt "Otthon Stilus" márkaboltban már érdeklődtem - ott nem javítanak. Ha tud valaki segítsen.


2011. febr. 22. 14:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Másképp nem megy ?

Nálunl másfél év után a Lidl-s /falraszerelhető/nem akart mérni. Csak a hőmérsékletet mutatta,ha átnyomtuk...akkor mindent,csak a súlyt nem. Rámértem,és az elemek voltak lemerülve.Kínai piacon vettem bele,mert órásnál 600!! ft lett volna/db--kínainál 120.


A másik baja karácsony után "jött"...nagyon nehezen jöttünk rá.A mienk felcsukható. Ha lenyitottuk,átnyomtuk,beállt 0-ra,de nem mért.Nagy nehezen kiderítettük,hogy egy tisztítás alkalmával azt a kerk üveglapot nagyon szorosan tekertük vissza(letekerhető). Ezt kilazítva már jó lett.

Ehhez hasonlónk van. [link]

Hátha tudtam segíteni....

2011. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!