Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mik a tapasztalatok a gőztiszt...

Mik a tapasztalatok a gőztisztítókkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Anyu látott a tv-ben ilyen rendelős reklámban gőztisztítót és nagyon lelkes lett, hogy milyen tök jó, könnyebb lenne vele a takarítás stb. Nem akartam letörni, de szerintem a nagy része, annak amit a tv-ben mutogatnak csak rizsa. Konkrétan ezekre gondoltam:

[link]

[link]

Szóval? Aki próbált már ilyet, mennyire hatékonyak ezek? Megéri?


2011. febr. 25. 10:23
 1/5 DannyZuko ***** válasza:
Jóanyám is vett egyet. nem tudom ezt a típust e, mert nem tudom melóhelyről megnyitni a linket. Lényeg, hogy úgy reklámozták, hogy a sütőről leszedi a zsírt, atomvillanás ahogy tisztít stb... Nos... a sütőben a zsír ezt a reklámot nem látta, így továbbiakban is a helyén maradt, mivel ugye nem tudta, hogy le kell jönnie. Kissebb dolgokra nem rossz, de csodát nem kell várni. A marha gyors felmelegedési idő kb 10 perc... elég uncsi.
2011. márc. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez is ilyen sütőről villámgyorsan zsíreltávolítós, meg függönygőzölős, csempefuga tisztítós reklám volt. Köszi a választ, am kb én is erre gondoltam. Túl szép volt a reklám, hogy igaz legyen:)
2011. márc. 8. 15:09
 3/5 anonim válasza:
Én most próbáltam ki egy 2000W-os Earlex típusú gőztisztítót. Nagy a víztartálya és 90 percig nyomja a gőzt. Szőnyegen próbáltam ki, abból is a hosszú szőrűn. Van két elkényelmesedett kutyusunk, akik egész télen henyéltek rajta. Évente 2szer tisztíttattuk eddig, alkalmanként 6-7 e ft ért. Ezzel a géppel pedig úgy rendbe tudtam hozni 30 perc alatt, mintha a tisztítóból jött volna. Holnap még megpróbálom egy kicsit ecettel is befújni, aztán gőzölni, hogy a foltok kimenjenek, a színe pedig felfrissüljön. De a kutya szag 100%-ban eltűnt. Szerintem nagyon megéri!
2011. márc. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát ez jól hangzik. És te hol vetted? Mást próbáltál már vele, pl tűzhelyre égett zsírt eltüntetni?
2011. márc. 18. 23:29
 5/5 anonim válasza:
Igazából sütőn még nem próbáltam, viszont a zuhanykabin falán lévő szappanlerakódást szépen fellazította, már csak szárazra kellett törölnöm egy műszálas törlővel. Ruhát gőzöltem vele, sokkal gyorsabban, mintha vasaltam volna. Főleg olyan műszálasra jó, amit nem lehet vasalni, de nagyon össze gyűrődött, pl: mosás alkalmával. Én ajándékba kaptam, de a vaterán most is hirdetnek ilyet.
2011. márc. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!