Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Gőzölős vasalót szeretnék...

Gőzölős vasalót szeretnék venni. Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Olyan vasalót szeretnék, amivel könnyű vasalni, és elég nagy a víztartálya ahhoz, hogy ne kelljen 2-3 ruhánként feltölteni.
2011. márc. 2. 21:09
 1/6 anonim válasza:
2011. márc. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha megengedheted magadnak, én ezeket, /ilyeneket javasolnék.

Szuper vele dolgozni! (háztartási alkalmazott vagyok, az egyik gazdáméknak ilyen van.)

2011. márc. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Bocs, az előbb lemaradt a link!

2011. márc. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos csak álmodozni tudok egy ilyen vasalóról... :( Köszönöm szépen Nektek a válaszokat!!
2011. márc. 3. 07:16
 5/6 Olga néni ***** válasza:
Lidliben van néha akciós vasaló. Nem kell sűrűn feltölteni, de nem is egy Phillips, az biztos.
2011. márc. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézz szét a Metróban én ott vettem egyett a neve nem jut eszembe de 15000Ft volt 2 éve majdnem napi szinten használja a nejem és még semmi baja nem volt.Csak ioncserélt vízzel használd!!!!
2011. márc. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!