Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nagy gondban vagyok! Eladtam...

Nagy gondban vagyok! Eladtam egy sütőt, de eltörött a belső üveg tisztításkor, hol lehetne beszerezni?

Figyelt kérdés

A tisztítás során eltörött az Ikeában vásárolt beépített sütő, ajtajának belső üvege, ezáltal használni sem lehet.


Erről a Whirpool FCVM6 típusról lenne szó: [link] illetve van egy másik sütő, aminek szintén ilyen az ajtaja: [link]


Honnan tudnék beszerezni egy ilyen üveget? Iszonyat fontos lenne, mivel még használva sem volt :S


2011. márc. 11. 00:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az Orczi Háztartásigép alkatrészboltban. [link]
2011. márc. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Megmondod neki hogy eltőrt azt ennyi.
2011. márc. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Itt próbáltad már:

[link]


Lehetséges, hogy tudnak segíteni!

2011. márc. 11. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha használva sem volt, miért kellett tisztítani?
2011. márc. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ma 06:18

Azért mert nem volt használva attól még lehet egy picit piszkos(ujjlenyomat az üvegen pl) Mivel a kérdező eladta ezért tisztította.

capisci???

2011. márc. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Azért ez nem normális dolog, hogy ettől eltört az üvege. Én inkább reklamálnék a boltban vagy a gyártónál, mert ez selejt, ilyen nem fordulhatna elő.

Esetleg háztartásigép-szerelőnél érdeklődj.

2011. márc. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen, én is furcsálottam, hogy DARABOKRA tört, mivel hőálló, akkor azt is gondolná az ember, hogy stabil üvegről van szó, mert kb. centiről csúszott le a földre. Takarítani azért kellett, mivel belül elég poros volt illetve a külső és a belső üveg közé befolyt valami, azért is kellett kivennem. Köszönöm az orczy boltnak a kérdés megírása után érdeklődtem, egyenlőre utánanéznek. Igen a Whirpool szervizre én is gondoltam, ki ha nem ők, akik tudnának új alkatrészt adni.
2011. márc. 11. 12:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Minden típusú sütőajtó üveget tudnak pótólni:

www.hgsz.hu

2014. nov. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Normális, hogy eltört, ezek a típusú üvegek nagyon érzékenyek az élüket érő ütésekre. És valóban, ripityomra törnek.
2018. okt. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!