Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós kislányom (anyatejes) 4...

7 hós kislányom (anyatejes) 4 hós korától hozzátáplált. Napi 4 x cicil,12-kor egy üveg bébiétel, este lefekvés előtt tejpép. Már adtam neki túró rudi belső részét és krémtúrót is. Ha alergiás lenne miről veszem észre? Én nem látok rajta semmit.

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha allergias akkor altalaban a kakijan latod, a szaga iszonyu es az allaga es a szine sem tul biztato, baratnomnel habosnak is tunt es mindenkeppen tobbszor kellett pelust cserelniuk, mint nekunk.
2010. nov. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doktornő hogy ha nincsen valamilyen allergiás a családban akkor lehet adni tej alapú ételeket. Mivel és allergiás vagyok az első kisfiamnak sem adtam 1 éves koráig és most a második 7 hósomnak sem adok. De ha Te próbáltad és nincsen tőle baja ( leginkább hasmenés) akkor add neki bátran.
2010. nov. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha valamire allergiás, apró piros pöttyök jelennek meg az arcán, amelyek több napig megmaradnak. Nálunk vanília-allergia volt. A vaníliás tejpép váltotta ki.
2010. nov. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
CICIL?????????????? istenem az hogy gyereked van, feljogosit arra hogy szetgyalazd az anyanyelvedet? Tanulj mar meg magyarul, mielott irasban nyilvanulsz meg te szerencsetlen!
2012. márc. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!