Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hol lehet még százas izzót kapni?

Hol lehet még százas izzót kapni?

Figyelt kérdés
egyszerűen kevés a 60W-os fénye
2011. márc. 11. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél olyat ami úgy néz ki mint 1 normál E27-es izzó,de van benne 1 kis halogén izzó kapszula(olyan mint a spot ban van)nagyon jó a fénye elég a 75W belőle.
2011. márc. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sehol, mert tilos árusítani. Miért nem használsz compack fénycsövet? (21 Watt)
2011. márc. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg lesz annyi esze hogy nem veszi meg azt a sz@art(kompakt f.cső)

Egy előző kérdésre már írtam hogy a 11W=100W cső 46W-ot fogyasztott(nem gyújtáskor) és az a fény amit kisugároz nem egészen abban a fénytartományban van amiben az ember lát.

Sok érv és ellenérv van, én a házamba nem engedem be.(villszer)

2011. márc. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen színkeverésű fénycsövet veszel.Van egy pár variáció.Én azt csináltam, hogy mindegyik típusból vettem egyet, és kiprobáltam. A párszáz Forintosokat nem szabad megvenni. Mi három éve lecseréltük szinte az összes izzót compactkra, és évi húszezerrel kevesebbet fizetünk. A cső maga valóban 11W-os, de senki nem számolja az előtét fogyasztását. Az előtét is ugyanúgy fogyaszt. Asztalilámpába, és olyan helyen, ahol hirtelen kell a fény, és rövid időre, (Pl.: spejzba addig, amíg kiveszed az ételt.)hagyományos izzót javaslok. Ha mindenképp ragaszkodsz az izzóhoz, tegyél egymás mellé kettőt-hármat.
2011. márc. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!