Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi történik, ha időzítővel...

Mi történik, ha időzítővel használom az energiatakarékos izzót?

Figyelt kérdés
a csomagoláson azt írják, hogy ne tegyem, de muszáj lenne.csak lerövidül az élettartama vagy azonnal felrobban?
2010. dec. 16. 23:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
miféle *időzítővel*?!? Nem dimmer?
2010. dec. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Időkapcsolóra gondoltam:


[link]

2010. dec. 16. 23:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Hmmm passz. Még nem láttam ilyen írást a kompakt fénycsöveken...
2010. dec. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amit linkeltél az ki-be kapcsolja az áramot azzal lehet használni.Fényerőszabályzót nem szabad használni. És nem izzó az hanem kompakt fénycső.
2010. dec. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Még nem láttam ilyen írást a kompakt fénycsöveken"


Pedig épp a kezemben egy azon a timer és a dimmer is tiltva van.

2010. dec. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Amit linkeltél az ki-be kapcsolja az áramot azzal lehet használni.Fényerőszabályzót nem szabad használni.

[...]

Pedig épp a kezemben egy azon a timer és a dimmer is tiltva van."



Most egyik válaszodban lehet, másikban meg tiltva van?!? Hogy van ez?

2010. dec. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz az időkapcsolótól. Max a dimmertől. De vannak dimmelhetőek, csak ott rá is írják hogy az, meg a pénztárnál is érzed az árát.


De olyan nincs hogy nem időzíthető. Az csak egy kapcsoló, semmit sem befolyásol.


Arra a leírásra is kíváncsi lennék ezek után.

2010. dec. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen az én logikám szerint sem szabad hogy bármi baja legyen. Köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 17. 10:36
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi így jártunk,és az ALKONYATKAPCSOLÓK 1-2 tipusához NEM lehet a kezedben tartott kompakt fénycsövet használni !

Nem tudom miért,nem értek hozzá,csak van olyan alkonyatkapcsoló,amelyekhez a "drágábbat" lehet csak használni.

2010. dec. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Időzítő nem bántja az energia takarékost! De fényerő szabályzó csak ő hozzá való a jó és a spothoz is! igaz jóval drágább!
2010. dec. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!