Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen tapasztalatod van...

Milyen tapasztalatod van Candy mosógéppel kapcsolatban? Konkrétan miért jó, vagy rossz?

Figyelt kérdés

Candy GO 4 106DF csereakcióban 64990FT.Megéri megvenni?

Köszi!


2011. márc. 12. 15:20
 1/7 De Puta Madre válasza:
Nekünk pár éve volt, de hamar lecseréltük, mert tönkrement, és nem lehetett hozzá alkatrészt kapni. Érdeklődj utána, hogy ezzel hogy állnak most, kapható-e már!
2011. márc. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek van ilyen, még csak egy éves, nem romlott el, de panaszkodik, hogy pl. nem centrifugál rendesen, minden mosásra rá kell tenni egy plusz centrifugálást. De az nem ilyen, hanem a keskenyebb, 30 centis változat.
2011. márc. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 1 éve vettem Candy GO W485D mosó-szárítógépet, nagyon meg vagyok vele elégedve!!!


Vásárlás előtt én is sok helyen érdeklődtem, és végül arra jutottam, hogy tökmindegy, milyet veszek, manapság úgy csinálják a háztartási gépeket, hogy 4-5 év múlva mindegyiket cserélni kell...

Egyedül talán a Bosch-ra írták mindenütt, hogy fantasztikus, de az ára is... :-[[


Egyedül INDESIT-et ne vegyél, mert annak a borítólemeze pár hónap után rozsdásodni fog (nem bírja a párát)!

2011. márc. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A jelenlegi gépünk Indesit,és jól mondod a borítása olyan,mintha az esőn tároltuk volna,tiszta rozsda.4éves,de katasztrófálisan nézz ki,és csapágyas lesz nemsokára.Nem vagyunk vele megelégedve.

Ezért érdeklődöm,hogy mit vegyünk,nagyon drágát nem akarunk.A Mieleket dicsérik,de az ára borsos.A Boschról én is jókat hallottam,de ez sem az olcsóbbak közé tartozik.Biztos nem is véletlen.

Köszi az eddigi válaszokat!

Várom még a hozzászólásokat.Szép napot!

2011. márc. 12. 16:16
 5/7 anonim ***** válasza:

második válaszoló! Kérdezd meg a barátnődet, hogy a szűrőket kipucolta-e?? Valószínű, hogy a szűrők eldugultak, és azért nem centriz rendesen.

Nekünk is a keskeny változat van már 2.5 éve, mióta havonta szűrőt tisztítunk, egy rossz szavam nem lehet. Szerintem jó mosógép.

2011. márc. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ok, megkérdezem :)

Egyébként kérdező, ha nem ragaszkodsz a Candyhez, akkor ajánlom a Samsungot, jókat olvastam róla mindenhol és olyat vettem és szuper! Ugyanennyi volt, igaz akcióban, csak 40 centi széles. Állítólag ez a márka megbízhatóbb, a Candy eléggé megosztja az embereket. Bár lehet, hogy te egy jót fogsz ki :D

2011. márc. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
húú mosásnál olyan a hangja mintha erőlködne a motorja az öblítö tartályból van hogy ki se mossa az öblítőt katasztrófa és egyszer mostam benne 1 kabátot és annyira erölködött hogy elföstölt.. hát kb ennyi 3 évet bírt én a whirlpoolt jobban ajánlom mint a candyt tesómék whirlpool ja 5 éves és semmi gáz nincs vele de a barát nöimnek is az van nekem hotpoint ariston om van na az 1 király gép de ajánlom még a bosch-t és a siemenset zanussit electolux ot meg még a fagort is ezekről van tapasztalatom ezek a jók
2011. márc. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!