Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Használt már vki elektromos...

Használt már vki elektromos palacsintasütőt? Megéri venni?

Figyelt kérdés

Most láttam ilyet az interneten és kíváncsi lennék tapasztalatokra vagy hogy vki látott-e már ilyet,tud-e erről vmit.


[link]


[link]


2011. ápr. 5. 19:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Most van a vaterán ketten is árulnak új elektromos palacsintasütőt ,nekem is ilyen van,Én írtam a mellette szoló válaszokat.Szolnoki 4000Ft,Bp-i 5800 Ft (Én 9000ért vettem szintén a vaterán!)Csak azt tudommondani amit már fennt:Nekem nagyon bevált!!
2011. ápr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyenem, nagyon szeretem, nem kell hozzá (se a tésztaába) csepp olaj se, mégsem ragad le, még a cukros palacsintatészta se! Mivel teflonos, nem ajánlatos hozzé fém eszközt használni - én teflon lapátot használok hozzá, vagy hőálló műanyagot -, a lényeg, hogy ne karistolja össze a bevonatot.


Amúgy kapagatni nem kell, mert ténbyleg nem ragad le benne semmi (tükörtojást is szoktam sütni rajta) csak alányúl az ember és megfordítja, rém egyszerű (egyszerűbb mint a hagyományos "feldobálgatós" módszer;) és valóban se olajszag se semmi az étkezőben. Ja és még adnak hozzá egy bambusz tészta-szétterítő eszközt, azzal lehet eloszlatni a tésztát körbe-körbe, mert ez tényleg extra nagy palacsintákat készít....


Szerintem érdemes megvenni ha a család szereti a palacsintát, mert sokkal hamarabb készen vannak az óriáspalák, mint azok a hagyományos kicsik, és valóban lehet űlve is ügyködni az asztalnál vele. :)

2012. ápr. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Nekem ez a Ferrari elektromos palacsintasütőm van és nagyon meg vagyok vele elégedve, így csak ajánlani tudom. Nagyon szeretem. Könnyű és egyszerű vele a sütés, így még akkor is magammal viszem, ha üdülni megyek a családdal.

Teflon bevonattal rendelkezik. A hozzá adott tálkába kell önteni a tésztát, s ebbe kell belemártani a készülék felforrósított sütőfelületét, hogy a kellő mennyiségű masszát felvegye. Automatikusan be- és kikapcsol, ha eléri a megfelelő hőmérsékletet. Nem szükséges megfordítani a palacsintát, mert teljesen átsüti, így nem kell semmilyen eszközt használni hozzá.

Amikor néhány perc múlva látom, hogy már kellően megsült, a tésztával lefelé fordítom a készüléket és ahogy készen van, elengedi magától a palacsintát, ami közvetlenül az alá helyezett tálba pottyan. Előbb nem esik le róla a tészta, csak akkor, amikor már teljesen átsült.

Egészen papírvékony palacsintát is lehet vele készíteni, csak akkor olyan, mint az ostya. Én egy kicsit sűrűbbre készítem a tésztát, hogy ne legyen túl vékony a palacsinta, de még így sem lesz vastag. Ezt úgyis mindenki saját maga tapasztalja ki, hogy milyet szeret.

Amikor meg akarom kenni a kész palacsintákat, akkor megfordítom az egészet és a világosabb oldalára kenem a tölteléket, hogy a betekerést követően az a felülete legyen kívül, amely érintkezett a sütő lapjával.

Amennyiben lenne még kérdése ezzel kapcsolatban, szívesen állok rendelkezésére.

Idemásolom a linkjét: [link]

2019. aug. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!