Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Minden háztartási eszközben...

Minden háztartási eszközben profit gyárt a Samsung, vagy van olyan termék, amiben csalódtatok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát a Samu porszívóinkban sokszor leégett a motor, meg eltört egy csomó alkatrészük. De tv, monitor, telefon stb samu cuccaink eddig mind kivétel nélkül nagyon jók és hibátlanok voltak.
2011. ápr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
elsőhöz fűzném hozzá, hogy tipus függő lehet, nekünk már több éve egy samsung porszívónk van, ami kb 17000be került, és még mostis jól működik. (csalódás eddig nemnagyon volt, mobil téren omnia 2-m volt, fél év után lecseréltem de nem volt hibája)
2011. ápr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem minden romlik el rögtön, ami samsung. Előtte még egy kicsit működik összevissza.
2011. ápr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10 éve hibátlan cuccok nemhiszem, hogy csak egy kicsit működnek
2011. ápr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem eddig az összes porszívóm samsung volt mindet imádom most a twister előszűrős van ha megunom akkor kiviszem a kertbe és kx 1 porszívót 2 évenként unok meg ja és az eddigi tv im is samsungok és no problem meg hűtőbe is jó!!!!!!!!!
2011. ápr. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem is twister szűrősek vannak :D de akkor lehet hogy én használtam rosszul hogy leégtek, és nem a samu hibája
2011. ápr. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Vízbe szívó Samsung porszívót vennétek? Melyik típust próbáltátok és milyen tapasztalataitok vannak Samsung porszívó terén?
2011. ápr. 24. 23:43
 8/13 anonim ***** válasza:

hát... ma égett le a samsung porszívónk motorja... de még bőven garanciás, mert kb 1,5 hónapja vettük

nem volt vele gond, sztem tök jó és valószínű a mi hibánk is valamilyen szinten, mert sokáig használtuk...

a lényeg, hogy eddig minden samsung által gyártott termékkel meg voltam elégedve! Most legalább a porszívó szervizét is tesztelem :D


(porzsák nélküli, sima tartályos porszívóról van szó, 17000 Ft volt)

2011. ápr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem. a samsung tv-k szarok nekem meg az 2-3 ismerösömnek is hamar elkezdett "megdögleni" fekete foltok vannak a tv-n, hdmi hiba, ha nem 100 ohmos a tv kábel akkor a kép is szar.
2011. ápr. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mégsem égett le a porszívó motorja :D csak túlmelegedett és ma tökéletesen működik :D :)
2011. ápr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!