Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kinek mi a véleménye a samsung...

ERDÉLYI LAJOS kérdése:

Kinek mi a véleménye a samsung mosógépröl?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Én Samsung mosógépből csak drágább fajtát vennék. Csak olyat, amin legalább van kímélő program. Mert az olcsó Samsung gépeken kímélő program nincs. Igaz van Gyapjú/Kézi mosás program, itt megnézheted a működését, ilyen a mosás és az öblítés része:

http://www.youtube.com/watch?v=bRo7VhKrQos&feature=mfu_in_or..

Gondolom Te is látod, hogy ez egy vicc, mert ki nem mos és nem öblít az biztos. Szóval csak olyat, amin van kímélő, vagyis Delicate program. Ezzel tudsz nyomott felületű felsőket mosni például, és nem fog leválni a minta az anyagról.


Nagyon energiatakarékossak amúgy a Samsung gépek, ami nem feltétlenül előny: minden programhoz nagyon alacsony vízszintet használ, eléggé megdobálja ezáltal a ruhákat. Illetve lényegében minden program ugyanaz, az, hogy melyik programot választod, csak abban tér el, hogy mennyi ideig mosson, a vízszint mindenhol egyforma.

Tesómnak van Samsung gépe, 40 literes, nekünk LG 56 literes. Jobban is mos szerintem, illetve valóban mások a programok, nem csak időtartamban különböznek, mint a Samsungon, hanem más-más vízszintet is használ a pamut programhoz, mást a takaró programhoz és más vízszintet a kímélő programhoz.

Szóval így összehasonlításba a mi LG gépünk sokkal-sokkal jobb, mint a tesóm Samsungja, jobban mos, és valóban sok programot tartalmaz, amik különböznek is működésbe.

Én ha most vennék gépet megvenném ugyanezt az LG-t, nagyon tetszik, de amúgy szimpatikus még működésre a Zanussi és az Electrolux is: ezek is sok programot tartalmaznak.

Nálam szempont volt az is, hogy a gép minél több vizet fogyasszon, mert nem azért vettem gépet, hogy spóroljak 16 liter vizet mosásonként, ami kb 10 Ft, hanem azért, hogy normálisan mosson az a gép.

2011. szept. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki mint az ájfon!!! :D
2011. szept. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én nem vennék még 1 x drágát az auchanba láttam 60 ért eléggé jópofának kinéző samsunk mosógépet 800 as vagy 1000 res centrivel
2011. szept. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 7. 08:19
 5/8 anonim ***** válasza:
A videóból nem sok derül ki...
2011. szept. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

09:34

A videóban a kézi mosás program első öblítése található. Szerinted kiöblíti ez a kis forgás a mosószert a ruhákból? Szerintem nem.

2011. szept. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaja.Sz@r a gép.De nem azért mert samu..
2011. szept. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ilyent vettem fél éve 70 pénzért, mert a 128 ezres aristonom meghalt. Elégedett vagyok vele, szárazabbra centriz.

Samsung WF-0502NUV

[link]

2011. szept. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!