Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van valakinek véleménye HD...

Van valakinek véleménye HD split klímáról?

Figyelt kérdés
Klímát szeretnénk beépíteni, 4. emeleti lakásunkba (4 emeletes panelépület). Ezt ajánlották egy üzletben (HD 3,5 kw). Ha valakinek ilyen van, kérem, írjon, elégedett-e vele?
2011. jún. 2. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:

A HD az csak a szűrő jellemzője:

a por, allergének és baktériumok akár 90%-át is képesek megszűrni a levegőből

2011. jún. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Most néztem utána, teljes neve Hamilton Digital. De úgy látom, sajnos ennek nincs antibakteriális szűrője. Jó hogy mondtad, hogy ilyen is van. :)
2011. jún. 2. 15:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Én inkább a nagyobb nevek közül választanék, ez a fajta a MIDEA

FUJITSU, DAIKIN, HITACHI, TOSHIBA, PANASONIC, SANYO, McQUAY, FISHER, LG, SAMSUNG, DAEWOO

A MIDEA-t a végére hagytam, a kínai gyártó termékére hajazó HAMILTON DIGITAL az alacsony árfrkvésével vonzó lehet, de a szevízköltség és a minőség tekintetében lehet hogy elmegy a megtakarítás.

A hatásfok se mindegy, inverteres készülék a nyerő ha az elektromos költségeket nézzük.

Mindenképp keresni kell egy klímaszervízt még vásárlás előtt, a lakás paraméterei alapján mit javasolnak, ne a boltostól kérj tanácsot.

Esetleg nézz be klímás fórumokba.

2011. jún. 3. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!