Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Valakinek van AEG varrógépe?...

Valakinek van AEG varrógépe? Milyen? Megbízható?

Figyelt kérdés

Kinéztem az AEG 220-as vagy a AEG 2704-es varrógépet, de nincs tapasztalatom, ez milyen varrógép? Van valakinek? Nekem csak hobbi szinten kellene. Akinek van valami jó tippe milyet vegyek az szívesen fogadom.


köszi


2011. okt. 27. 08:04
 1/2 CactusClone válasza:

Mi pár éve vettünk egy varrógépet (Janome), és azzal meg vagyunk elégedve (mármint a feleségem :) )

Nekem az a meglátásom, hogy nem annyira a márka a lényeg, inkább az, hogy a bele ne műanyag legyen, hanem fém. Ha megnézel egy akár Singert, vagy bármit, jó áron van, de ha lenyitod az oldalát, műanyag az egész. hamar megadja magát.

Nézz be egy rendes varrógép centrumba, és kérd ki az ottaniak véleményét. Mi konkrétan a "Varrógépcentum"-ban vettük. Neten megtalálod őket így.

2011. okt. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CactusClone válasza:
őőőő Varrógépcentrum :)
2011. okt. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!