Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sony VAIO VPCF1 USB-je újratel...

Sony VAIO VPCF1 USB-je újratelepítés után teljesen halott. Valaki valami ötlet?

Figyelt kérdés
A laptop most lett teljesen újratelepítve, elvileg azt olvastam, hogy a sony a drivereket meg ilyeneket egy külön partíción tárolja, de minden formázva lett a gépen. Először egy USBs egér nem működött, aztán kipróbáltam párféle pendrivet, de egyiket se ismerte fel. Az USB portok teljesen halottak. Az ezközkezelőben nem ír semmi szokatlant. Fórumokon csak azt találtam, hogy mindenki a Sonyt, meg Bill Gates anyját szidja... Valaki tudna segíteni? Köszi :)
2011. okt. 14. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

"csak azt találtam, hogy mindenki a Sonyt, meg Bill Gates anyját szidja... Valaki tudna segíteni? Kösz"


Igen, a k***** anyját Gatesnek. Jó lesz?

2011. okt. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
egészen lelkes kezdő vagy, nem rossz, nem rossz, de még van hova fejlődni. akinek ugyanez a problémája van, guglizza be, hogy sony vaio default drivers, aztán az első oldalon kidob mindent, csak le kell tölteni és feltenni.
2011. dec. 29. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!