Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mik a tapasztalatok orion...

Mik a tapasztalatok orion léghűtővel kapcsolatban? Vagy bármilyen más léghűtővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Panel legfölső szintjén lakunk, lapostetős, és szinte elviselhetetlenül meleg van. 29-30 fok! Lehetetlenség itt bármit is csinálni. Megérné egy léghűtőre beruházni? Ventilátornak nem sok értelmét látom, klímára nem adunk, mert albérlet. Mennyire fúj ezeknek a ventilátora? Hűt legalább 4-5 fokot? Vagy sokat várok tőle?
2011. júl. 10. 07:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
Igazság az hogy addig ad hideget ameddig jéghideg víz,vagy konkrétan jég van benne.Elviselhetőbbé teszi a környezetet,de csak akkor ha kissebb szoba van kihűtve vele.A hatásfoka akkor jó,ha sűrűbben van cserélgetve a víz,ellenben a 4-5fokra nincs garancia,ez emberfüggő.
2011. júl. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egy 20-22m2-es szobáról van szó. Huzatot sajnos nincs módunkban csinálni, és természetesen jégaksis lenne.
2011. júl. 10. 09:42
 3/12 anonim válasza:
Annyira elég,csak állandóan legyen zárva minden.
2011. júl. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A jeges cucc ilyen helyre kevés.

Mi is felső lakásban laktunk, minden nyár rémálom volt míg nem vettem egy ablakklímát. 2,5 kilowattos elbánik egy akkora helyiséggel.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


... és így tovább, egy új 100 ezresnél kezdődik.

2011. júl. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi, mi is klímát vennénk, de mint mondtam, albérletben vagyunk itt és inkább valami mobil megoldásban gondolkozunk, ami olcsó is :)
2011. júl. 10. 14:00
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet kapni szárazjeget. Azt tegyétek bele. [link]
2011. júl. 11. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Köszi, mi is klímát vennénk, de mint mondtam, albérletben vagyunk itt és inkább valami mobil megoldásban gondolkozunk, ami olcsó is :)"


1. Ez klíma.

2. Olcsó.

3. Mobil.

4. Ráadásul hűt is.

2011. júl. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Tegnap vettem egy Orion típusú léghűtőt,de megbántam! Semmit nem ér,ugyan az,mint egy ventilátor! Ne vegyél!
2012. aug. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kalap kaki!

Tavaly végül megvettük, de vissza is vittük! Ventillátor többet ért!

2012. aug. 23. 14:54
 10/12 anonim válasza:
Jó hogy írtátok, az Auchan-ban hirdetik, de így én sem veszek! Köszi!!!
2015. júl. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!