Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógépben mikor hogy...

Mosogatógépben mikor hogy kell utántölteni a sót?

Figyelt kérdés
Az a tartály tele van vízzel,ha megpróbálom utántölteni folyik ki belőle mint állat? Így meddig töltsem?
2011. júl. 15. 09:41
 1/7 anonim válasza:
Nem tudom hogy mien fajta a mosogatógéped.....De általában van rajtuk egy lámpa ami villog ha kiürül.Nem kell teljesen feltölteni csak akkor ha sokat mosol..ha keveset kevés só ha sokat sok só:D
2011. júl. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Beüzemeléskor feltöltöttem. Akkor könnyebb volt mert üres volt. Egy kis viz és aztán teli a tartályt. Most ha villog akkor csak egy kicsit elég beletölteni?
2011. júl. 15. 15:21
 3/7 anonim ***** válasza:
A vizet kinyomja a só, ne ijedj meg.A víz oldja fel a regenárálósót. Addig kell tölteni bele, amíg szinig lesz. Az enyémnek egy kék úszója van, ha nem látom, akkor töltök utána.
2011. júl. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek: nem a mosogatás mennyiségétől függ a feltöltés. Tele kell rakni, és ürül a használat tempójában. (és nem mien, hanem milyen)
2011. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy van benne valamiféle úszó? Én még nem láttam.

Először csak jócskán raktam bele a sót, majdnem egy egész dobozzal, de úszót akkor sem láttam.

Nem villogott még a hiányjelző lámpája csak gondoltam beletöltöm a maradékot, hogy kidobhassam a dobozt, de úgy bugyogott kifele a víz, hogy inkább abbahagytam.

Bosch készülékem van keskeny fajta, nagyon cuki.

2011. júl. 18. 10:55
 6/7 anonim ***** válasza:
tegnap 14:44 vagyok. Az enyém úgy működik, hogy az aljában van a sótartály. Annak a tetejét kell lecsavarni, hogy bele lehessen tölteni a sót és mikor visszacsavarom, abban van az úszó, amit felnyom a só. (enyém is Bosch, de 14 éves). Első alkalommal biztosan belemegy legalább 2 kg, rég volt, nem emlékszem. Egyébként nem történik tragédia, ha nincs benne só rövidebb ideig, az a vízlágyítást segíti.
2011. júl. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
még mindig előző: enyém a korából adódóan elég egyszerű, tkp. 2 program választék van csak, mechanikusan kell beállítani (egy gombot kell tekerni).
2011. júl. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!