Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért nem oldódik fel a...

Miért nem oldódik fel a Calgonit tabletta a mosogatógépben? Ugyanazon a programon mosogatok, mint eddig de egy mostanában szinte egészben veszem ki a tabit?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem a tartóba teszem, hanem be a gépbe a tablettát. Sokszor előfordult velem is, hogy intenzív, 70 fokos program mellett sem oldódott fel a tabletta.
2010. márc. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem nyit ki időben a tablettarekesz ajtaja. Dobd nyugodtan a gép aljába, mint előttem is javasolták. Nem fog idő előtt oldódni, mert először csak egy gyors öblítés van. Én évek óta így csinálom, mert én is úgy jártam, mint Te.
2010. márc. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia, én sem a tablettatartóba teszem.Így feloldódik!
2010. júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!