Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi lehet ez a szag? (Bővebben...

Mi lehet ez a szag? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
A melegszendvics sütőnket ha bekapcsolom és elkezd melegedni furcsa szagot áraszt, amitől egyenesen rosszul vagyok ahogy beszívom. Nem úgy értem, hogy olyan büdös, hanem rendesen ha beleszívok rosszul leszek tőle pár másodpercre. Semmi füstöt nem enged ki magából a sütő (csak ugye amikor már forró és felnyitjuk), se semmi látható baja.
2011. júl. 18. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Új? Régebbi? Ha régebbi, mindig volt ez a tünet?
2011. júl. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Másfélhónapja vettük, és csak párnapja éreztem ezt
2011. júl. 20. 12:11
 3/4 anonim válasza:
Nekünk a kenyérpirítóval történt pontosan ez. Viszont én arra gyanakoszom,h valamenyik alkatrész felmelegedik, hozzáér a fűtőszálhoz,és az áraszt ilyen szagot magából,mert amit én érzek az égett műanyag szerű..:S
2011. júl. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zarathustra válasza:
Nos, ezek az új vacakok már csak ilyenek. Rosszul vannak összerakva, hanyagul, azért lehet. Ne szagolgasd.
2011. aug. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!