Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A Wc-n keresztül jön át a...

A Wc-n keresztül jön át a szag. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Családi házban lakunk, külön lakrészünk van és anyósoméktól jön át a bűz a Wc-n keresztül. Nem tudom éjszakára becsukni a budi ablakát, mert reggelre olyan bűz van, hogy gyomorforgató. Mit lehetne tenni? Mi az oka?
2011. okt. 30. 14:48
 1/7 anonim válasza:

Szia

Hasonló helyzetben voltunk mi is csak nekünk saját lakrészünk van,amiben 2 Wc is beletartozik.

Ha fújt a szél vissza jöttek a szagok.Nagyon kellemetlen volt,főleg ha vendégek jöttek.Rájöttünk hogy nem a wc.ből hanem a mellette lévő mosdóból jöttek a szagok.Mivel ezt a helyiséget nem is használjuk bedugtam egy dugóval a lefolyót a túlfolyóba meg kitömtem.Azóta nem jön szag,de hogy mitől van azt sajnos nem tudom.Van mosdótok a wc-be?

2011. okt. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van mosdó, de a lefolyókba gyakran öntök hipót, domestost és lefolyótisztítót, pont emiatt, mert a világból kitudnának kergetni a büdös szagokkal. Én tisztaságmániás vagyok, anyósommal ellentétben, és mielőtt valaki megszólna, hogy miért beszélek így anyósomról, akkor tudni kell, hogy Ő "beteg", gyűjtögetési mániában szenved, a lakásában a tejfölös dobozok plafonig vannak rakva ...... De ezen változtatni nem lehet, a baj az, hogy ha becsukom a budi ablakát, akkor pillanatok alatt büdös lesz. Szagoltam már mindent nálam, a lefolyókat, a mosógépet, mindent.
2011. okt. 30. 15:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Látatlanba nem tudom milyen régi a wc,de ha az akkor talán fel kellene venni.Alsó kifolyásúnál az ültetőgumi szokott elrohadni és nem zár már rendesen.
2011. okt. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem régi, két éve volt teljes felújítás.
2011. okt. 30. 17:28
 5/7 A kérdező kommentje:
Létezhet, hogy az anyósomék Wc-ből a mi Wc-ken keresztül jön ki nálunk a szag?
2011. okt. 30. 17:30
 6/7 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy a következő infó közelebb visz a megoldáshoz.

Az van, hogy a wc csészében feltűnően kevés a víz, ilyen volt már amikor beszereltettük két éve. Mi ennek az oka? Rossz wc-t vettünk, vagy a vízszerelő rontott el valamit?

Olyan volt, hogy mikor visszatértünk a nyaralásból a wc csészében rendesen állt a széklet, valami visszanyomta.

2011. okt. 31. 09:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor dugulás van a fő ágban.
2011. okt. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!