Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Megéri Thomas porszívót venni?

Megéri Thomas porszívót venni?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]


Olyan porszívót keresek ami vízszűrős, erősen szív és aránylag halk.

Ez mindhárom kritériumnak megfelel, de ilyen összegnél meggondolandó a dolog.


Valaki használ ilyet, vagy más Thomas márkát?

Érdekelne pár tapasztalat.


2011. júl. 21. 01:50
 1/2 anonim válasza:
Nekem még egy nagyon régi Thomason van. Ez nem volt halk, meg a kivitel is porszívósabb (mármint az alakja). De nagyon jól működött. A szőnyegtisztítót a mai napig használom. A porszívó funkcióra vettem másikat, mert ez azért nagy, kicsit nehezen mozgott (azaz nem fért meg a szűk helyekre, ott nehezen tudtam fordulni vele), és egy ideig nagyon nehéz és drága volt hozzá porzsákot kapni. Most már lehet a neten, úgyhogy ez már nem lenne gond. Egyszer kellett javíttatni a szivattyúját még sok évvel ezelőtt. Már nem emlékszem pontosan, de sztem legalább 13-14 éves a gép, és még mindig jó (azt az 1 javítást kivéve). Már anno is drága volt, de tulajdonképpen megérte. Láttam már azóta modernebb változatot (nem azt, amelyiket te nézték ki), és ha szükségem lenne még egyszer ilyenre, valószínűleg ilyet vennék. Mint írtam, a szőnyegmosó funkciót még a mai napig használom. És gondolom, a modernebb gépeket már nem ilyen vacakolós összerakni, mint ezt az öreget.
2011. júl. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem gőzmozdonyba van Thomas-om és eddig semmi gond nem volt vele!
2011. aug. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!