Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Gáztűzhelyet vennénk milyet...

Gáztűzhelyet vennénk milyet vegyünk: gázsütőset vagy kombináltat?

Figyelt kérdés
Eddiázsütő g gáz volt, de a férjem esküszik a villanysütőre. Most állítólag a gázsütőknél nem körben van az égő, hanem másként. Ha tudtok, segítsetek. Nem égető, de a régi elég ócska.
2011. júl. 23. 12:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Kombináltat. Sokkal jobban használható a villanysütő.
2011. júl. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyenletesebben süt, de kisebb hővel a villany.

Nekünk külön van gáz főző és elektromos sütő. Szerintem ez jó kombináció. A villany főző rész macerásabb, sokat fogyaszt és nem jobb amennyire drágább.

2011. júl. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Én is a kombináltat javaslom,nekünk is az van.

Én még egy "kényelmi szempontot" javaslok Neked-megfontolásra.A digitális programórát!!!

Mióta ilyen van,tényleg hatalmas segítség.

-Egy síma villanysütőnél beállítod a hőfokot,esetleg alsó~fesősütést,légkeverést...stb --> majd beállítod az időt...ha csörög,kikapcsolod.

---ha van programórád,ezen beállítod az időt...ha az letelt-->KIKAPCSOL magától! Mást is tudsz csinálni nyugodtan,nem lell lesni,nincs az,hogy ottfelejted,hogy megég valami. Egy sütinél pl.3~5 perc túlsütés is sok.

Tényleg nagy segítség...igaz így egy tizessel drágább.

2011. júl. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 ciceribojso ***** válasza:
100%
Kombináltat.
2011. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
villany szerelő vagyok .a nejemnek nem vettem meg a kombináltat. egy fenékkel egyszerre egy lovat ülünk.
2011. júl. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Én is villanyszerelő vagyok, de nálunk nincs ló a konyhában.


[link]

2011. júl. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Sajnos, az utolsónak írt cím nem jelenik meg, valami karbantartás...

Amúgy még mindig nem tudom. Mi lesz, ha mondjuk egyszerre akarok sütni (villannnyal) mosni automatával, mosogatni mososgatógéppel ill. mikrózni, szerintem kész biztosítókicsapás.

2011. júl. 27. 07:37
 8/23 anonim ***** válasza:

"Amúgy még mindig nem tudom. Mi lesz, ha mondjuk egyszerre akarok sütni (villannnyal) mosni automatával, mosogatni mososgatógéppel ill. mikrózni, szerintem kész biztosítókicsapás."


Nemaz, ha van egy jó villanyszerelőd aki megcsinálja.

2011. júl. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Áttettem a képet egy másik szerverre:


[link]

2011. júl. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ahogy a képen látod, és ami nem látszik a képen, nekem is minden egybe van építve, gépekből nincs hiány és egyszerre is megy minden gond nélkül. Plusz a mosogató, kenyérsütő, dagasztógép, fritőz, tévé, számítógép, klíma, porszívó és sorolhatnám, ja a mosógép szárít is. És nem állnak őrt a szerelők az ajtó előtt mikor mind bekapcsolom.
2011. júl. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!