Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Gáztűzhelyet, vagy kerámialapo...

Gáztűzhelyet, vagy kerámialapos villanytűzhelyet vásároljak? - Ti melyiket tartsátok, praktikusabban célszerűbbnek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 00:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%

tartjátok.. praktikusabbnak... bocs, de nem tudtam nem észrevenni..

Mindenképp csakis kerámialapos!!

Használtam mindkettőt, a kerámialapos sokkal egyenletesebb, nem teszi úgy tönkre némelyik edény alját, mint a gázon a láng, ha lejjebb veszed, rögtön csökken a hő, és nem utolsósorban sokkal egyszerűbben tisztán lehet tartani. Ha kihűlt, csak áttörlöd egy mosogatószeres szivaccsal, és kész is.

2011. ápr. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

én visszaálltam a gázra.Elég sokat főzök, nagy vendégségek vannak nálunk közös főzésekkel,a gáz sokkal jobban szabályozható,azonnal forró és azonnal hideg.

Nekem 6 égőfejes van, a nagyra akár a 70 centis öntöttvas serpenyőmet is felrakhatom.

az edényeket és a rácsokat a mosogatógép mossa, rozsdamentes acélnak semmi baja nem lesz,ragyog évek múlva is.

Ha nem lehetne gázom,akkor indukciósat vennék,nem kerámialaposat.

2011. ápr. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nekünk is indukciós van, nem kerámia lapos. Én is inkább ezt ajánlanám.
2011. ápr. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A kerámialap nagyon hamar megreped, megpattan, ha ráejtesz valamit. Én is az indukciósat ajánlom.
2011. ápr. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibáért.- Fogyasztásban melyik húzza meg jobban a pénztárcát?
2011. ápr. 17. 10:38
 6/12 anonim ***** válasza:
A gáz a legolcsóbb, aztán az indukciós és a legdrágább a kerámialapos
2011. ápr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a gáztűzhelyt választanám.Mindenképp.Olcsóbb az üzemeltetése.És a kerámia lapot nem olyan egyszerű tényleg szépen tisztán tartani.Tapasztalatból mondom.
2011. ápr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Rá megy a gatyád. Mi lecseréltük a rági gáztűzhelyet de nem örülök neki.
2011. ápr. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
a gaz a legolcsobb, es a leggyorsabban foz. a tobbi tul sok aramot fogyaszt es sok hot veszit, tovabb tart a fozes. a szepsegert fizetsz, nem mondanam hogy praktikus.
2011. ápr. 21. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A gáz sokkal jobb. Sokkal hamarabb szabályozható, nem kell külön megtanulni, hogy mikor vedd le a hőfokot, hogy oda ne égjen, vagy ne fusson ki. Takarítani ezt sem egy nagy művészet, ugyan úgy, mint másnál nem szabad hagyni napokig rászáradni. Az én edényeimet eddig nem tette tönkre. A kerámialap tényleg hamar reped, lassabban hűl ki ezért én veszélyesebbnek tartom, viszont ugyan ezeknek az edényeknek a füle nem forrósodott úgy, mint a gázon. De ez a legkevesebb.
2011. ápr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!