Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ha mosógép szerelőt hívok,...

Ha mosógép szerelőt hívok, van lehetőség arra, hogy mégsem kérem a javítást? Ilyenkor csak kiszállási díjat kell fizetnem, vagy mást is és kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ a hiba megállapításához mennyire szedi szét a mosógépet! Ilyenkor a munkadijat is kérheti+kiszállási dij!
2011. aug. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 5000 alatt nem úszod meg.
2011. aug. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerelőt, ügyvédet csak ismerősök ajánlásai alapján szabad választani! MO-n úgy vágnak át, mint sz@rt a palánkon!
2011. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát engem 8 ezer forintal húzott le és csak megnézte aztmondta hogy csak 1500 at kell fizetnem mire ideért 8000 ft lett és még a gép sem lett jó inkább írd le itt hogy mi a hibája a gépnek hátha tudunk segíteni én már nem bízok a szerelőkben 4 éve a nagy 2 éves siemens hütőmből elment a gáz feltöltettem 28 ezerér és utána meg takarítottam és kihuztam a hűtőt és egy nagy jégdudor volt a hátulján és soha nem ált le hanem mindíg ment a hűtő ki is dobhattam meg a pénzem is elment.....:S
2011. aug. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!