Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért rázkódik nagyon az...

Istvan77 kérdése:

Miért rázkódik nagyon az automata mosógépem?

Figyelt kérdés
lehet e valamit kezdeni hogy ne rázkódjon annyira?
2011. aug. 20. 06:14
 1/7 anonim válasza:
Ha minden mosásnál rázkódik, akkor vegyél alá szőnyeget. Lehet kapni direkt a mosógépek alá valót, hogy csillapítsa a rázkódást. Vagy esetleg túl kevés ruhát szoktál belerakni.
2011. aug. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért lehet mert nincs vízszintbe téve. Ha felül töltős, akkor csukjátok le a tetejét,és víz mértékkel rakjátok víz szintbe.
2011. aug. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Új gép?

Sokan nem értenek a beüzemeléshez!Valami különös oknál fogva senkit nem érdekel a használati útmutató.

Ugyanis új gépeknél beüzemelés előtt ki kell venni a dobrögzítő csavarokat ami rögzíti a dob lengéscsillapítóit szállítás során.Ha ezeket nem távolítod el erősen rázkódik-sőt akár ugrálhat is a gép, minek következménye hogy teljesen szétveri a belsejét-extrém esetben leszakítja a dobot a lengéscsillapítóról.

Még ha használtan vett is de nem régi gép ellenőrizd le ki van e véve hátulról az a 2-3 db jókora csavar!

2011. aug. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem új a gép.
2011. aug. 20. 10:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha mindig rázkódik, nincs vízszintben. Ha csak néha, akkor olyankor rosszul van elosztva a ruha benne, vagy sok .
2011. aug. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Milyen típus?

Csak azért, mert a régebbi Hajdu Energomat gyárilag rázkódik, az alá gumiszőnyeg és kész. Nem tudsz vele mit kezdeni, nincs semmi baja, alapon ilyen.


Ha nem ez a fajta, akkor az is lehet, hogy vízköves. 2 liter ecet+főzőprogram és rendben lesz. Olcsóbb, mint a Calgon, de legalább olyan jó. Nekem a szerelő ezt ajánlotta, nem úgy, mint a reklámban... :D

2011. aug. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
azért hogy nem uj, lehet hogy bennemaradtak a dobrögzitő csavarok. én is sokáig igy mostam vele. Bejárta az egész fürdőszobát, már ki akartam dobni, mikor a férjem megnézte, és észrevette, mi a baj. azért nézd meg a talprészét!
2011. aug. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!