Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyiért tudnám eladni a...

Mennyiért tudnám eladni a mosógépem?

Figyelt kérdés

Whirpool felültöltős mosógépem van. Nem egy szépség,de működik. Külső hibája, hogy az ajtó egy részén 1/7-én le van pattogva a festék.

Van rajta Energia takarékos/ fél adag mosása fünkci, max. 800-as centrifuga továbbá belehet állítani, hogy milyen hőfokon mosson és milyen programon.


2011. okt. 29. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Kerestem neked párat összehasonlításképp:

[link]

Pontos típus ismeretében pontosabb lenne a becsérték!

2011. okt. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem lehet megmondani. Hány éves?

Figyelembe véve hogy a mostani Whirpool gépek jó ha kíbírna öt évet, ha ennyi vagy több akkor 0.- FT az értéke.

Semki nem lát bele mennyit mostál vele. Mi plédául mint nagycsaládos napi kétszer mosunk, ilyen terheléssel ki lehet nyírni 3 év alatt.

2011. okt. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha beírod a vatera keresőjébe akkor sokat kidob hogy ki mennyiért adja, nem kell hozzá regisztrálni.
2011. okt. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nah találtam egyet


[link]



Csak az enyém nem csapágyas :) Szóval akkor tippek árra? (hasonló festék lepattogzás van az enyémen is)

2011. okt. 29. 20:52
 5/7 A kérdező kommentje:
Jah és heti 3 szor mosok vele kb. A korát nem tudom,mert Én is úgy kaptam.
2011. okt. 29. 20:53
 6/7 anonim ***** válasza:
kb 20 000.
2011. okt. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Össze vissza 2 db van vaterán

"Whirpool AWT 2084" Egy 15-ért egy meg 35-ért. Én eladom az enyémet 10-ért.

2011. okt. 29. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!