Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyi esély van arra, hogyha...

Mennyi esély van arra, hogyha éjjel bekapcsolva hagyom a ventilátort akkor az kigyullad?

Figyelt kérdés
2 éves.
2011. aug. 24. 00:24
 1/7 anonim válasza:

50% vagyigen vagynem xD

amúgy nem tudom, én nem hagynám.. biztos ami tuti alapon

2011. aug. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
-.-
2011. aug. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
én mindig bekapcsolva hagyom nyáron estére is.
2011. aug. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém sokkal öregebb, még nagypapámtól örököltem, és egész este szokott menni. Most is megy, és még nem gyulladt ki, ez eddig eszembe se jutott.
2011. aug. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi. Miért gyulladna ki? Ezek hosszú üzemre vannak tervezve, hiszem nem csak egy órára van bekapcsolva. Nekem mikor meleg van, van, hogy egy hónapig folyamatosan megy otthon, és nem melegszik.
2011. aug. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A ventilátor abban a szerencsés helyzetben van hogy saját magát hűti, így nem melegszik túl, nem gyullad ki. Egyébként ahhoz hogy kigyulladjon előbb fel kellene forrósodnia. Az pedig nem következik be túlterhelés vagy menetzárlat nélkül. Az ilyen hibák túlárammal járnak, ami a biztosítékot lekapcsolja.

Röviden: annyi rá az esély mint a lottó ötösre, úgyhogy ne aggódj, inkább lottózz. Ha nyersz, akkor vegyél egy új ventilátort.


:)

2011. aug. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
NOno ! Ha a "minyimum-piacon"-rizszabálótól veszed,lehet,hogy estig se kell várnod...még a délután folyamán kigyulladhat!
2011. aug. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!