Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Siemens, siwamat 2250 elöl...

Siemens, siwamat 2250 elöl töltős mosógépnél melyik lyukba kell önteni a mosóport és az öblítőt?

Figyelt kérdés
3 rekesz van rajta, de nem tudom, melyiket hova öntsem. a harmadikba tettem az öblítőt, a másodikba a mosóport. Az első szerintem az előmosáshoz kell. Jól gondolom?
2009. ápr. 18. 11:06
 1/6 anonim válasza:

Szia!


Nekem régi siemens mosógépem van, ott a középsőbe kell az öblítőt, bal oldali a mosópor, jobb oldali lyukba pedig a előmosáshoz a mosószernek van a helye.

2009. ápr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ott a jel, a virág alakú az öblítőé
2009. ápr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem látok rajta jelet. Végzek nemsokára a mosással, remélem nem rontottam el, mert kezdhetem akkor előröl.
2009. ápr. 18. 11:37
 4/6 anonim ***** válasza:
az enyém siemens siwamat 110 és három fakk, és amikor kinyitod az adagolót ott benne ahová önteni kell dombornyomással van a jel virág az öblítő és olyan kis edéynféle a mososzeré egyes ha előmosásis van és ha nincs akkor a kisedény kettes jellel, csak abba kell mosóport, vagy gélt rakni. elrontani nem lehet, legfeljebb nem szedte ki a mosóport, ha az öblítősbe raktad, akkor szivacssal kiszedegeted.
2009. ápr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
neked a bal vagy jobboldaliba kell raknod az öblítőt. mert én a jobb oldaliba tettem és azon az egyes edény jel van, a bal oldaliban van a virág. De úgy néz ki az, mintha nem használták volna. Most előröl kezdtem a mosást, vagyis az öblítést...A faszom kivan már, senki nincs itt, aki segíthetne...Estig meg nem várok. Idegesít az egész!
2009. ápr. 18. 12:10
 6/6 A kérdező kommentje:
Már megoldottam a problémát, köszi a segítségeteket!
2009. ápr. 18. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!