Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosópor adagolóba hova kell...

Mosópor adagolóba hova kell önteni az öblítőt és a mosóport?

Figyelt kérdés
3 hely van. egy kicsi jobbra , egy nagy középen és , és egy legkisebb jobbra.első mosásom:D
2011. okt. 21. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Úgy öntsd, ahogy a használati utasítás írja.
2011. okt. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Nagy valószínűséggel ezeket a jeleket látod:

Egy I, II egy "virág" és egy háromszög jel.


I: elő mosás ( legszélső bal oldalon ha szemben állsz vele ) Ebbe általában csak mosóport tölthetsz. Én sose használom.

II: normás mosás: ide mehet mosópor vagy mosó gél, én csak ezt szoktam használni.

"Virág": öblítő

Háromszög: Keményítő ( sose használom )


Szerintem mivel neked 3 van, és nincs jelölés akkor a középsőbe tölts mosóport vagy gélt, a jobb oldaliba pedig öblítőt.

2011. okt. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen márkájú a géped? Nekem LG van és ott bal a mosópor, középen az öblítő, ami elég jellegzetes, jobb az előmosáshoz.
2011. okt. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi tortenik ha veletlenul felcserelem a kettot es a mosopor helyere megy az oblito az oblito helyere meg a folyekony mososzer?😂😂
2019. máj. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!