Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Felültöltős mosógép adagolórés...

Felültöltős mosógép adagolórészét hogy tudom kitakarítani?

Figyelt kérdés

az öblítős része szinte fekete, nagyon koszosak

levettem a mosógép tetejéről ezt az adagolós részt


2011. aug. 29. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Áztasd be Domestosba egy napra, aztán régi fogkefével sikáld ki! És ha nem muszáj, ne használj öblítőt, ha igen, akkor is higítsd fel, amennyire csak lehet, hogy jobban ki tudja mosni a víz belőle.
2011. aug. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó erős vizsugárral kicsapatom belőle, amit csak lehet, utána beáztatom ecetbe. Aztán fogom a domestost és egy régi fogkefét, és amennyire lehet, kivakarom belőle.
2011. aug. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha leszedted, akkor amennyire csak lehet, kisikálod, akár használaton kívüli fogkefével, vagy bármivel, amivel ki tudod takarítani rendesen. Ha ez megvolt, citromlevet téve az adagolóba indíts el egy gyors mosást, ez a vízkövet is leszedi.

Továbbá nekem is mondta a mosógépszerelőnk, hogy az öblítőt célszerű hígítani. Ezt én úgy szoktam, hogy megtartom az üres flakont, majd ha veszek újat, elfelezem, és mindkettőt felöntöm vízzel teli. Úgy is jó még, és kevésbé nyaggatja a mosógépet.

2011. aug. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha van mosogatógéped tedd bele, nagyon szépen kitisztul.
2011. aug. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. az öblítőt amúgy én is hígítom ,de ez a mosógép szerintem még sose volt takarítva:S de elég szépen jön ki belőle a kosz.. :)
2011. aug. 29. 14:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Zuhanyrózsát letekered, és forró, erős vízsugárral kicsapatod a koszt. Dróttal kipiszkálod a lerakódást. Ezután vízkőoldóba vagy ecetbe áztatod.Ha ez sem segít, sajnos új mosószer adagolót kell venni, mert nem mindig sikerül a lerakódást eltávolítani.
2011. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 norbi vagyok válasza:
csavarhúzóval, vagy használj mágnest a makulátlan tisztaságért.
2011. szept. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!