Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb mobil márka...

Melyik a legjobb mobil márka amelyik a legmegbízhatóbb? Én az LG Shine-t akarom megvenni, megéri?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 07:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én a nokiában bízom. Eddig egy sem hagyott cserben.Volt motorolám, SonyEricssonom stb. egyik sem jött be.
2009. aug. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
szerintemis a nokia
2009. aug. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

pedig tudnátok ti a nokia milyen "sorozat-szemét", amelyeket konténerszámra mérnek, nem is farabra, meglep, hogy ezt írjátok.


Én műszakilag kétség nélkül vezeték nélküli távközlésben a Motorolát tenném első helyre, sztem ehhez kétség nem fér, de való igaz, itt Európában valamiért nem annyira terjedt el, a tengerentúlon ha valaki kicsit is minőséget akar (másban is nemcsak mobilban), tuti h Motorolát vesz, a szervek (rendőrség, tűzoltók stb) is csakis motorolával dolgoznak, ott te mást nem látsz.

2009. aug. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az előző válaszadónak: Amerikában is rengeteg nokia van, hidd el.
2009. aug. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tudom én azt, csak arra értettem h ott azért jóval nagyobb arányban népszerű és nagyobb arányban terjedt el, számít első osztályú minőségnek a motorola mint nálunk. A nokia mindig is inkább amolyan divat-telefon volt kis csecsebecsékkel, a motorolára a pedig a végletes egyszerűség jellemző a mai napig is, ámde az az egyszerűség baromi magas minőség.

(nem is kell odáig menni most jut eszembe, nálunk is a szervek csak motorolákat használnak ...)

2009. aug. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt Motorolám,igaz csak 3 napig bírtam ki vele.Hát annak valami borzalom volt a menüje,meg az egész teló egy bonyolult vacak volt.Elajándékoztam,és soha többé még csak a kezembe se veszek ilyet.Nokia az igazi.
2009. aug. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
1 szó: NOKIA :D
2009. aug. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szerintem is Nokia. Nekem is volt már mindenféle, de mindig visszatértem a nokiához. Lg, hát nem tudom, de Shine-t azt tuti ne, volt ismerősömnek és gyárilag volt szar. Úgyhogy...
2009. aug. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, eddig a Nokia és a Motorola hangzott el, az LG-t senki sem említette, lehet meggondolom még milyen telefont veszek :D
2009. aug. 1. 17:04
 10/12 anonim ***** válasza:
nehogy LG-t vegyél! főleg ne a shine-t! volt ismerősömnek, kb 1 hónap...rugó tönkrement, elől az a görgetős hosszú gomb tönkrement...LG-k közül esetleg az új érintőképernyősöket merem ajánlani, talán azok már jó minőségűek
2009. aug. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!