Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Pumpálásnál és centrifugálásná...

Pumpálásnál és centrifugálásnál nagyon hangos a mosógép?

Figyelt kérdés
Már volt ilyen 1x 2x de magától megszünt.Most kb 2 hete csinálja ezt.4 éves a gép és rengeteget van használva.
2011. szept. 22. 08:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nálunk akkor volt ez amikor televolt a szűrője,ki lett pucolva és azóta megint csöndes
2011. szept. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hogyan kell kipucolni?
2011. szept. 22. 09:02
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az ürítő szivattyú haldoklik.
2011. szept. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

4 év alatt még egyszer sem pucoltad a szűrőt?? Atyám! Két-három havonta kellene... Szegény gép mit kínlódhat... Azért szűnt meg egyszer-kétszer a nem odaillő hang, mert a víz tovább sodorta a felgyülemlett koszt, de most nem bírja. Vedd elő a használati utasítást, és abban leírják, hogyan kell. Azt nem értem, ha már két hete hallod a hibát, miért csak most kérdezel? Mi szerelők szeretjük ezt, mert lehet belőletek pénzt keresni.:)) Bár kicsit büdös a leégett szivattyú, de legalább lóvé van belőle, és mi azt szeretjük.:)

A másik, sem márkát, sem típust nem írsz. Itthonról nem láthatom, milyen géped van. Ez olyan, mint ha azt mondanám, gyere el hozzám, de nem mondom meg a címet. A használati utasítás azért van, hogy olvasd el. Ne haragudj, ha egy kicsit keményen írtam, de sok hiba a figyelmetlenség miatt keletkezik, amivel a gyártó nem számolhat, és rengeteg pénz a javítása minden műszaki cikknél. Ha leégeted a mosógéped szivattyúját, 20-30 ezer forintodba is kerülhet, attól függően, hogy milyen géped van. Egy kis odafigyeléssel ez megúszható.

2011. szept. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ha leégeted a mosógéped szivattyúját, 20-30 ezer forintodba is kerülhet..."


Na...ez a disznóság, hogy a néhány ezer forintos szivattyú cseréje ennyibe kerül...!

2011. szept. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Fagor mosógép.

Meg lehet kövezni de nem emlékszem hogy a leírásban olvastam volna a szűrő tisztításáról.

Alól van egy kis "dugó" amit ki lehet csavarozni oda gyúlik a kosz.Ma egy 5-Ft volt benne.

De hogy ezenkívül mást is tisztítani kéne nem tudok róla.

2011. szept. 22. 11:20
 7/12 anonim ***** válasza:
26%

10:49-es!

Nem azt mondtam, hogy ennyibe kerül, hanem ennyibe kerülHET. Van egy kis különbség. Ha meg hanyag valaki, akkor fizessen.

A használati utasítás azért van, hogy olvasd el. Nem véletlenül találták ki. Csodálkozol, ha elromlik a géped?

Egy gépet gondozni is kell, nem csak használni. Ebben az esetben a szűrőt kell kitakarítani, és ha baj van, nem két hétig úgy használni, hanem a hiba kijavításáig nem használni. Egy szivattyú leégetéséből lehet akár lakástűz is.

2011. szept. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ha meg hanyag valaki, akkor fizessen."


A büntetés kiszabása nem a mosógépszerelő kompetenciája.


Mindenesetre felháborító amit egyes "mesterek" művelnek! Szomszédomnál -hasonló helyzetben- 14000 forintért akart a szerelő úr lúgszivattyút cserélni. Mikor felvilágosítottam, hogy a leégett motor bolti ára bruttó 4300 Ft., nekem akart jönni, hogy ne rontsam az üzletét.

Ennyit a hazai vállalkozók korrektségéről.

2011. szept. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Van olyan márka, aminek a szívattyúi 15 ezrnél kezdődnek.
2011. szept. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
A szerelő is megveszi annyiért, de ugyanúgy felszámol rá kereskedelmi árat pluszba, mert eladja neked, ugyanis neki idő, míg elmegy érte a boltba, azt is meg kell fizetni. Addig ő nem termel. Aztán a kiszállási költség, amiben benne van az üzemanyag, kocsi kopás, és a munkaidejében az autóban való ücsörgés is. Nekem, amikor bojlereket kellett javítanom, nyolc óra alatt meg tudtam javítani három bojlert. Bruttóban a kiszállási díjjal együtt kerestem 15 ezer Forintot. Elautókáztam 10-12 liter benzint, beledobáltam a parkolóautomatákba kb. 2 ezer Forintot, és még sorolhatnám.
2011. szept. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!