Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mosógéped van? Csendes?...

Milyen mosógéped van? Csendes? Sokat fogyaszt? Milyen márka?

Figyelt kérdés
Én egy olyan mosógépet szeretnék, ami csendes, keveset fogyaszt, de árban is jó.
2011. szept. 25. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem kettő van lent hotpoint ariston fent meg felültöltős whirlpool mert kétgenerációs a ház és a gyerekeknek fentre a felültöltős kellett hogy elférjen a sarokkád meg a zuhanykabin is hát az ablakos az benyeli a 65 litert 6 kg ruhával igaz nem mindíg jön össze a 6 kg hiába energiatakarékos lehet kevesebbet fogyaszt ha nincs annyira tele de nem sokkal fent a whirlpool az 5 kgs napi programon 45 litert eszik és 1 óra alatt lejár a whirlpool is csendes meg ez a lenti is én mindkettőt szeretem a a lenti áprilisban lesz 6 a whirlpool meg 5 eggyiknél sem volt még szerelő... jó megbízható gépek
2011. szept. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Általános tárcsás Hajdu mosógépem van. Egyébként a tárcsás mosógépnél semi nem tudja kimosni szebben, bár hátránya az automaával, hogy macera a mosás és az időből vesz el. Viszont azt nem tudom, hogy több áramot és vizet fogyaszt-e mint az automata, bár ez lehet sokmindentől is függ.

Azért jövőre mi is le szeretnénk cserélni egy automatára,csak sajna most még az anyagi hylzetünk ezt nem teszi lehetővé :(

Én a felültöltős melett voksolok, de párom mindeképpen elültöltőset akar.Azt mondják a felültöltős strapabíróbb, mert a dobja több helyen fel van fogatva, míg az elültöltősnél csak 1 helyen hátul tudják.

2011. szept. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Mini energomatunk van, és kíválóan dolgozik, pedig nem mai darab. Semmi baj nincs vele, és olcsón szervizelhető. Sok alkatrész van hozzá, és csendes. Ha jó a rugós lába, nem ugrál. Neked is ajánlom. Elötte 30 évig az NDK Foron gépünk volt. Az is jól mosott, de szétrohadt a háza. Ha látsz egy felújított KGST mosógépet csapj le rá! Megéri! A mostaniak szarok! Az egyik ismerősömnek régen NDK, majd évekig Whirlpool, Zanussi,(Ez ki is gyulladt neki) stb. volt, és most vesz egy szoci gépet, mert elege lett a mostani gány gépekből.
2012. dec. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jók a KGST mosógépek!

Emlékszek rá, anyám állandóan javíttatta őket, olyankor mindig kézzel mosott lavórban. Elhasznált vagy 3-4 gépet, aztán vett egy bosch-t úgy 15 éve, azóta nem találkozott a szerelővel.

2014. okt. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk közel harminc évig szolgált a Foron mosógépünk. Nincs annyi baj velük. Évekig elmennek javítás nélkül. Az utóbbi időben is max. egyszer kellett hozzányúlni. Ha nem rohadt volna szét, még mindig működne. Ha jól meg vannak javítva, nem kell hozzájuk állandóan szerelő. Most egy húsz éves Energomat van nekünk, és semmi baja. Vannak ismerőseim, akik lecserélték őket, és visszasírják.
2014. okt. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gomzoli válasza:

KGST márka???

Elárulhatom, hogy a Hajdú energomat nem más, mint AEG-licenc.

2015. ápr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!