Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A Márkabolt.hu megbízható?

A Márkabolt.hu megbízható?

Figyelt kérdés

Be döglődött a porszívónk és találtam egy egészen jó kis gépet a markabolt.hu-n.

nem valami "humbuk" cég? mivel nincs kocsim és nem fogok felutazni pestre ezért futárral hoznák ki nekem.

van valami tapasztalatotok?


2011. szept. 27. 19:10
 1/9 anonim válasza:
igen én mosógépet rendeltem tőlük semmi gond nem volt.
2011. szept. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és futár hozta? korrektek voltak? :)))
2011. szept. 27. 19:22
 3/9 anonim válasza:
én budapesti vagyok, azt hiszem a márkabolt alkalmazottja hozta ki, rendes volt még be is kötötte a mosógépet.
2011. szept. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én most vettem ott egy AEG mosógépet, 2 mosás van a gépbe, és rossz. Kihívtam a szakszervizt, azt mondta ez 72 órás csere. Így állunk most, holnap viszem be a szerviz jegyzőkönyvet, és a számlát, a többit meglátjuk. Hogy mennyire megbízhatóak, később megírom…

Egy 150e géptől nem ezt várnám, és az egészben a baj az, hogy ez nem vicc…. :(

2011. szept. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jáááj :((

Akkor amint tudsz valamit írj! :)

2011. szept. 28. 13:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Voltam bent a boltban, szombaton hozzák az új gépet, viszik a „régit”. Egyébként a bolt megbízható, és mondhatni készségesek, a szállítással kapcsolatban volt egy kisebb vitánk, végül dűlőre jutottunk, ingyen kihozzák, viszik.

A termékeikkel kapcsolatban bizalmam viszont meginogott, tegnap pl. amíg bent voltam, 1 mikrot, 1 sütőlapot, és egy porszívót hoztak vissza, cirka 30p leforgása alatt. Mondjuk szerintem ez nem az ő hibájuk, de nagyon bízom benne, hogy az új gép tényleg jó lesz.

2011. szept. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Pff... hát elég rossz beszállítójuk lehet.. vagy nem tudom.. sérülten viszik nekik-.- rosszul szállítják.. rosszul gyártják.. de csak tipp :))

Tegnap délután végülis arra jutottunk hogy megrendeljük... elküldtem a megrendelést... olyan 20 perc mulva már hívtak is :D hogy Pénteken hozzák is a porszívót , garancia levelet meg mindent ami hozzá kell :D egy pasi hívott nagyon korrektül beszélt :))) viszont azt már elfelejtettem megkérdezni hogy saját maguk hozzák erre, vagy futár szolgálat? de mind1 végülis holnap ha hívnak még akkor megkérdezem :))

az új mosógéphez meg sok szerencsét :))) aztán használd sokszor ;)

2011. szept. 29. 16:36
 8/9 A kérdező kommentje:

Ja bocs :D utánna olvastam

"A megrendelt termékek kiszállítását alvállalkozókon keresztül vállalja a DOMOTHERM Kft."

nem kell megkérdeznem :P

2011. szept. 29. 16:38
 9/9 A kérdező kommentje:

Na, délbe kihozták a porszívó. Előtte egy órával telefonáltak hogy hozzák. Nehezen talált ide vidékre :D nem mutat minket a GPS XD de végülis kis útba igazítással megérkezett. behozta, letette :D és megkérdezte h kipróbáljuk-e vagy hadjuk :D hát én azért csak kipróbáltattam nehogymár rosszat adjon :D

kedves volt, és legalább ő ajánlotta fel h kipróbáljuk mielőtt minden papírt aláírtam volna.

vele beszéltem telefonon is, mondta h ő a boltba is szokott lenni, nem csak kiszállít.. meg hogy jól keres.

utánna természetesen használatba vettük.. felfedezzük a készüléket és láss csodát.. olyan furcsa búgó hangot ad ki :D már ugy voltam vele hogy én felhívom a szervizet.. mivel egy 30 perce megérkezett porszívó nem romolhat el :D aztán kiderült.. valami mizéria beleakadt a csőbe xd nagynehezen kiszedtem és mostmár jó :D

2011. szept. 30. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!