Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért most már 3 órája a...

Miért most már 3 órája a Candy mosógép?

Figyelt kérdés
Lehet hogy azért mert valamelyik állat lakótársam 1200Rpm-re állította?Még mindig meg van akadva a 30nál...
2011. szept. 28. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet… a lakótárs+mosógép mindig rossz kombináció, az enyém meg mindig lecsukja és akkor bepenészedik…
2011. szept. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez valami gyapjúmosó progi, az enyémen is van. Sosem használtam, csak olvastam a használatiban, hogy úgy másfél órát áztatja a ruhát a gép ha erre van állítva. Nem nehéz elállítani, az enyém elöltöltős, még a 2 éves fiam is képes olyan progikat nyomni rá, amiről nem hallottam soha.
2011. szept. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tetro ***** válasza:
a fordulatszámnak semmi köze ahhoz hogy mennyi ideig mos. rossz program lett beállítva.
2011. szept. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"fordulatszámnak semmi köze ahhoz "

Közvetlenül tényleg nincs köze, de ha nagyobb fordulatra van állítva, akkor általában a program is hosszabb szokott lenni.

2011. szept. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!