Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi lehet a baja FAGOR FE-2011...

Mi lehet a baja FAGOR FE-2011 elöltöltős mosógépemnek?

Figyelt kérdés

Ma vettem használtan. 4 évvel ezelőtt még működött az eladó szerint, azóta nem próbálták.

Amikor beindítottam és rányitottam a vizet, kb. kétszer átpördült a dob, aztán se kép, se hang. Még a ledek sem világítanak, pedig a konnektorban van áram.


2011. okt. 3. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy az állásban megszorultak a dob csapágyai. Kézzel át bírod forgatni a dobot? Bár ha a ledek sem világítanak, akkor elképzelhető, hogy valami érintkezési hiba van. Megtörhetett a vezeték, vagy elengedte magát valamelyik csatlakozás. Ha a férjed hozzáértő egy kicsit, kihúzni a zsinórt a konnektorból, levenni a hátlapot, kicserélni a vezetéket.
2011. okt. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A dob teljesen könnyedén pörgethető. Valószínűleg igazad van, valami érintkezési hiba lehet. Leszereltük a burkolatát, de ezer kábel van benne és egyáltalán nem értünk hozzá...
2011. okt. 3. 22:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor nincs mese, hívni kell valakit, aki ért hozzá. A tápkábel egyébként úgy el tud törni, hogy nem látszik kívülről. Ha mozgatod egy kicsit és esetleg pislognak a ledek, akkor okosabb lettél, de annyira is eltörhetett, hogy a mozgatáskor sem érintkezik.
2011. okt. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
(De azért próbaképpen dugd be egy másik konnektorba, sosem lehet tudni, hátha ott van a bibi, és nem ad át elegendő áramot.)
2011. okt. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!