Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A Hausmeister termékek jók?

A Hausmeister termékek jók?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni porszívót és mikrót, és úgy láttam ezek a legolcsóbbak de nem ismerem ezt a márkát.
2011. nov. 3. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Alsókategóriás belépőszint. Kb. olyan mint az összes többi hasonló. Megveheted bátran, de az életed ne bízd rá és számíts rá, hogy esetleg gyorsabban elromlik.
2011. nov. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gergoap ***** válasza:
Konyhai gépekben jók ahoz képest, hogy olcsók, de porszívóba Samsungot ajánlok! Mikrónál pedig a teljesítményt nézd meg, minél nagyobb legyen, a 700W-os elég gyenge.
2011. nov. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

porszívó: Samsung porszivot nem feszegetném. szegecselt motor, szegecselt forgó rész. nem cserélhető csapágyak, nem cserélhető szélkerekek, drága alkatrész, silány minőségű tartozékok, gyenge szívó erő. drága porzsák (papir) legtöbb esetben nem kapható hozzá vászon porzsák.


ellenben: javítható, csomó kiegészítő, jó minőségű alkatrészek, kiegészítők, vászon porzsák, relative olcsó papírporzsák, = ETA (15év htg szerelői múltál én ezt ajánlom)


mikró: nem feltétlen feszegetném a belépő kategóriát. tök jól működik akár éveken keresztül is. de ha mikró sugárzó merővel odalépek egy 2 éves hauser , nile és társai mellé akkor igencsak visítani kezd a sugárzás mérő. 10-15 éves samsungok meg még mindig határérték alatt mozognak

mikróban ellenben én a samsungot tartom jó minőségnek. nagyon kevés meghibásodás van belőlük

nem olyan egetverő veszélyes a mikrohullám, de én biztos nem sugároznám meg forralnám a szöveteim ha nem lenne kötelező :)

2011. nov. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gergoap ***** válasza:

Nem akarok veled vitázni, de mi nem rég vettünk Samsung porszívót. Jó ismerősöm az eladó, ő ajánlotta és tényleg ennek a legnagyobb a szívóereje. Textilporzsák van hozzá, sőt egy ciklon tartály, így nagyon ritkán kell porzsákot üríteni. És tényleg brutál módon szív!

[link]

2011. nov. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én sem :) egyenlőre jó :) de én javasolnám hogy próbálj ki egy ETA vagy LUX márkát egy ilyen cikkekkel foglalkozó boltban :) ott majd megtudod mi az erő amikor az 5méter * 5 méteres szőnyeget kihúzod a porszívóval a szobából :-)


a főbb gond egyébként az hogy egy motort általában illik 2-3 évente csapágyazni. a samsungot meg nem lehet sajnos. de erről magad is meggyőzödhetsz, ha kiveszed a porzsáknál a szűrőt pont rálátsz a motor tengelyére és ott egy anya helyett egy bazi nagy szegecset fogsz látni

2011. nov. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!