Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Elöltöltős mosógép van az új...

Elöltöltős mosógép van az új albérletemben, nem használtam még ilyet. Ahogy beleöntöm a mosószert és az öblítőt, azonnal kifolyik belőle az összes, és konkrétan tiszta vízzel mosok. A ruha meg se tiszta, se illatos nem lesz. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 02:45
 1/8 anonim válasza:
9%

Vagy felborítod a hátára, hogy ne folyjon ki a víz belőle,

vagy becsukod az ajtaját...

2011. nov. 11. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem értem, nem a kijelölt részbe öntöd a cuccot? Hogy folyik ki, honnan?
2011. nov. 11. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem fordították meg a gyerekek a használati utasítást?
2011. nov. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
A mosógép hibás. Létezik ilyen hiba, hogy beöntéskor leengedi a beleöntött öblítőt és mosószert. Mindenképpen hívj szerelőt!
2011. nov. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fordítsad a fal felé az ajtaját... és jól szorítsad oda!


Ugye egyetemista vagy?!

2011. nov. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hova folyik ki?

Írd meg milyen típus.


A mosószer az helyénvaló, hogy azonnal a _mosódobba_folyik. Úgyis ott kell majd dolgoznia.


Öblítőből próbálj csak keveset tölteni. Akkor is kifolyik?

Mert rendszerint úgy van megoldva, hogy egy bizonyos mennyiségnél leürül belőle az összes. (Szifonhatás miatt. Úgy üríti ki a gép öblítéskor, hogy tölt bele még egy kis vizet.)

2011. nov. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%

Valószínűleg összekeverte a hűtőszekrénnyel...


Meg lehet érteni, hiszen olyan fehér mind a kettő!

2011. nov. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát ez hihetetlen, hogy milyen jóindulatúak az emberek! :-( nem, nem vagyok egyetemista, és láttam már mosógépet közelről, nem vagyok idióta... bár gondolom személyes tapasztalatból írták az illetékesek, hogy esetleg összekevertem a hűtővel, vagy fordítsam a fal felé, gratulálok nekik!

Aki normálisan válaszolt, annak köszönöm szépen... az a helyzet, hogy akár keveset, akár sokat öntök bele, azonnal befolyik a gépbe az összes. Ezzel csak az a gond, hogy az öblítőnek ugye jóval később kellene kifolynia a tartályból, mint a mosószernek. Egyébként Whirlpool a gép, kb 5 éves.

2011. nov. 13. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!