Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hajvaslón megetört a kábel....

Hajvaslón megetört a kábel. Hol csinálják meg? Kép lent.

Figyelt kérdés

Valamilyen törésgátlót is jó lenne ha tennének rá. Van ilyen lehetőség Budapesten?


[link]


2011. nov. 13. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Üzenetedből azt veszem ki, hogy nem mozogsz otthon a témában. Vidd el egy háztartási gép szerelőhöz, ő megjavítja és kérésdre tenni fog neked rá törésgátlót. Ez egy teljesen kommersz filléres alkatrész, tehát bármelyik szerelő fog tudni rárakni neked ilyet.
2011. nov. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elmentem egy háztartási szervízbe és nem tudták megcsinálni, csak zsugorcsövet akartak rátenni és mondtam hogy az nem elég. Stabilnak kell lennie jól szigeteltnek. Hol sütetnek törésgátlót rá nekem?
2011. nov. 14. 16:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Tisztelt első válaszoló.


Ahogy az üzeneted látom te sem mozog járatos e témában. Nem törésgátlót kell felszerelni hanem 1 forgó csatlakozós új kábelt. Ennek az ára + a munkadíj nagy valószínűséggel több lenne mint 1 új hajvasaló.

Egyébként néhány típust meg lehet forrasztani de ez a képről nem derül ki.

Villszer.

2011. nov. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
15e a hajvasaló
2011. nov. 15. 20:57
 5/7 anonim ***** válasza:
törésgátló?.... az mi a rák? tudna valaki képet adni róla? amit a vill szer mondott olyanról már hallottam, de törésgátló?/elrakom a szekrény fiókba és nem veszem elő?/
2011. nov. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2011. nov. 16. 15:23
 7/7 anonim ***** válasza:
köszönöm....
2011. nov. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!