Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A net, csak akkor működik, ha...

A net, csak akkor működik, ha a Laptopba van dugva, a Router kábel, ha nincs, akkor nincs net. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Napokkal ezelőtt elment az internet, fölhívtuk a szolgáltatót, de hidegen hagyta Őket a dolog, mondtak egy két használhatatlan dolgot, aztán hatalmas nyugalommal ránk rakták a telefont, ennek négy napja. Internet még mindig nincsen, eddig a Routeren villogott az a fény, ami jelzi, hogy baj van, és az én Laptopomban az Internetelérés alatt, nem is jött föl a "mi netünk" csak a házban lakó többi embereké. Azt már sikerült beállítani, hogy a Routeren ne villogjon, és már a nevünk is ott van az Internetelérésnél, de csatlakozni mégsem lehet, hiába állítom be, a Routert újra meg újra, nem sikerül. Mit tegyek?


Remélem érthetően írtam le, és aki válaszol, kérem egyszerűen fogalmazzon, mert csak 15 éves vagyok, és nem értek ehhez.


2011. márc. 6. 19:17
 1/1 P.O.C. ***** válasza:
Csak épp a legfontosabb információkat hagytad ki: Milyen internetkapcsolat? (ADSL, Kábel, stb..) Milyen router? Milyen Operációs rendszer? , stb..
2011. márc. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!