Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » SOS. Érdemes megvenni ezt a...

SOS. Érdemes megvenni ezt a Beko mosógépet? Mik a tapasztalatok Beko márkáról?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 15. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kb 15 éves Beko tévénk, sose volt baja.
2011. nov. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen
2011. nov. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a hűtőnk Beko, 2 éve van meg, vagy 3, nem is tudom már, de eddig nemvolt semmi baja. Amúgy azt hiszem török márka.

Ha arra a 45 ezres mosógépre gondoltál, akkor sztem érdemes, ilyen árban nem sok mosógépet lehet kapni. Annyi hátrányt lehetne hozzáfűzni h csak 800 fordulatos. Én jobban szeretem az 1000 fordulatost. De attól még ez is jó:)

2011. nov. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Volt egy Beko tűzhelyünk. Talán 3 évet ha kibírt.

Mehetett a kukába.


Azóta nem szeretem a "noname" márkákat.

2011. nov. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem vannak Beko háztartási gépeim, van közöttük olyan is, ami már 8 éves, és nincs rájuk panaszom, Úgyhogy én merem ajánlani.

És semmiképp sem nevezném noname márkának, elég ismert a többi gyártóhoz viszonyítva jóval olcsóbb, de minőséges, megbízható termékeiről. (a meséhez hozzátartozik, hogy nem Mo.-on élek)

2011. nov. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nekünk volt Beko mosógépünk,nagyon megbíztató ,sose volt semmi baja,4-5 évig volt nálunk,sajnos el kellett adni anyagi gondok miatt :( Nagyon szerettem! És egyáltakólán nem noname,aki nem ért a háztartási gépekhez,annak noname!
2012. jan. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
egyáltalán
2012. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!