Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi történik ha kimosunk...

Mi történik ha kimosunk véletlenül egy öngyújtót?

Figyelt kérdés
Tehet valami kárt a gépben? Tavaly vettem egy öngyújtót, aztán elraktam a kabátom zsebébe, és amikor legközelebb néztem (még mielőtt hazaértem volna) már nem volt ott. Nem szokott kiesni semmi a zsebemből ezért furcsálltam. Tavaly is és most is többször is átnéztem az összes zsebet és végigtapogattam az egész bélést is (pedig amúgy nem lukas a zseb, tehát nem túl esélyes, hogy beleesett).
2011. nov. 16. 16:43
 1/3 anonim válasza:
Háát. Géptől függ. Eltömítheti a csövet, szűrőt, attól függ, hogy átjutott-e. Az ajtónál van egy ilyen "gumi",ami nem engedi kifolyni a vizet. ha elöltöltős a géped, ott nézd meg, nálam mindig oda fészkelik be magukat a zseblakó cuccok.
2011. nov. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az igényesebb gépeken van idegen tárgy gyűjtő rész. Ez már az én özönvíz előtti energomat-omon is volt, de manapság van amelyik gyártó kispórolja belőle. Ha neked nincs ilyen, akkor vagy a mosóüstben maradt, ezt előbb-utóbb hallani fogod amikor centrifugázásnál felkapja a dob, vagy továbbment és megfogta a mosólúg szivattyú szűrő, ezt ugye könnyen tudod ellenőrizni, mivel a szűrő a felhasználó által is hozzáférhető alkatrész. Nem írtál típust, de általában a gépek elején van egy karika alakú ajtó mögött.


Ha nem hallasz csattogást és nincs a szűrőbe, akkor ne törődj vele, elfér az ott. Ha viszont kattog rondán, akkor hívj szerelőt, rutinműtétnek számít, 5-7ezer forint körül szokták eltávolítani az ilyen cuccot azzal a fél tucatnyi melltartó merevítővel együtt amit gyűjtenek a gépek, mert általában azzal mindegyik tele van ahol nő is lakik.

2011. nov. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem esett bele, nem fog csinálni semmit.
2011. nov. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!