Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Fémet tettem a mikróba véletle...

Fémet tettem a mikróba véletlenül! Büdös is! Most veszélyes?

Figyelt kérdés
Egy fém edényt tettem bele és füstölt meg iszonyat büdös volt. azonnal kivettem, kiszellőztettem, de ez már 2 napja volt, és a mikró amikor bekapcsolom büdös.. elromlott az egész?
2010. máj. 30. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha működik akkor egyelőre semmi baja, lehet kapott egy kicsit a megnetron.. Ha szikrázik akkor feltétlen vegyél újat, a szaga még lehet kiszellőzik majd.

Mi régen alufóliát tettünk a mikróba és néztük hogy milyen fasza :D 2 mikró halálozott el ettől a játéktól :D

2010. máj. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
működik csak büdös, és lehet hogy csak beképzelem de szerintem a kajának amit melegítek benne is büdös szaga lesz
2010. máj. 30. 18:09
 3/6 A kérdező kommentje:
most betettem még valamit és egyet villant is.. :( azthiszem kidobom inkább ezt a mikrót..
2010. máj. 30. 18:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Megéghetett a csillámlemez, vedd ki.

Ha úgy megy, 500 forintból megúszod a cserét.

2010. máj. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szerkezet fele már leégett, ezért büdös. Vidd el szerelőhöz, lehet, hogy olcsóbban megúszod, mint a cserét. Kaját melegíteni nem érdemes benne, az olvadt elektromos szigetelés nem valami egészséges...
2010. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
55%
Ha működik akkor no problem.
2010. jún. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!