Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Indezit tipusu mosógép nem...

Saya4 kérdése:

Indezit tipusu mosógép nem hajlandó centrifugázni kb 1-2 éves: Valami tipp?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Nézd meg a szűrő nincs e eldugulva mert ha nem tudja a vizet leszivattyúzni akkor a centri sem indul el.

Villszer

2011. nov. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a vizet le engedi simán jön belőle. programok egy részét sem akarja csinálni. ez azota van mikor a müanyag dob kijukadt a fütőszál fölött. De azt megjavitottam 2 komponensü PVC ragasztóval. a viz nem szivárog de a program nem ugy megy mint eddig
2011. nov. 21. 14:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Keresd meg a vízszint érzékelő dobját, kb akkora mint 1 májkrémes doboz.Megy hozzá 1 ceruza vastagságú gumi csövecske általában a dob aljáról ahova a szivattyú is csatlakozik.Nézd meg nincs e rajta törés vagy dugulás benne,mert ez adhat fals jelet is.Ha finoman belefújsz a csőbe a dobból halk kattanásnak kell hallatszani.
2011. nov. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Az én mosógépszerelőm azt mondta: Az indezit mosógéptől ments meg uram minket. 80 ezerért vettem, és pontosan addig volt jó (napra szinte)mint ameddig a jótállása tartott. Javítani is nagyon nehéz, és költséges. Sajna nekünk is ki kellett dobni!!!!
2011. nov. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A whirpoolt is szarják össze-vissza, nekünk 8 éve van ugyan szivattyút már cseréltem de semmi mást.Ezek kb 5 évre vannak tervezve, legyen az bosch vagy beko, mindegy!!
2011. nov. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

FAGOR a jó márka!


Elég régi( van szerintem vagy 8-9 éves) És csak 2x volt problémája, ebből 1 olyan ami a mi hobánk volt! Egyszer egy játék mágneses golyólya került bele valahogy, ami centrifugáláskor iszonyat hangos volt! Másik pedig a mosógép panelje meghibásodott vagy másnéven mohó lett mert túl sok áramot akart felvenni egyszerre, és hát ez megakasztotta! Jött a szerelő, végül ő megcsinálta! Főpanel volt a rossz ! Már a mosás közben éreztem egyébként ilyen furcsa égett szagot!

2011. nov. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is felültöltős whirlpoolom van 7 éves sokat használom és van hogy jol tele is van az 1 órás napi programon is szépen elketyereg semmi baja nem volt azonkívül hogy az adagólót meg a gumiát kellett letakarítanom de ez csak karbantartás és a teteje sem rozsdásodik
2011. nov. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia! mi lett? Nekem most romlott el az indesit elöltöltősöm. Lassan forog, nem centrizik, nincs megtörve, nincs eldugulva, ha minden igaz és jól néztem. Egy nagy ugrás után ment tönkre, amikor elkezdte volna a centrifugálást. Azért írom, hátha neked mondtak valami okosat! Hátha te is tudnál mondani nekem. A vicces, hogy nem az enyém a főbérlőjé. másfél éve lakunk itt. 5 nap múlva költözünk.... A teendők miatt összegyűlt a mosásom, vagy 4 adag, amit a költözés előtt még ki szerettem volna mosni. Hát nem vicces?????
2011. dec. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A mi gepunk is bekrapalt (Samsung eloltoltos).... eddig rendesen mukodott most pedig elvegez mindent de a vizet nem szivattyuza ki... mar vegigneztem a szutor is es nincs eltomodve. viszont ahol a vizet kivezeti az mar kicsit rossz allapotba van es muanyag. ha vegig akarnam nezni darabokra esik. nem lehet azt valahogy kicserelni? es tudna valaki segiteni hogy mit lehetne csinalni? olvastam hogy akar szimering vagy csapagy hibaja is lehet... ezt megtudjuk csinalni szerelo nelkul is? nagyon le vagyok torve :(
2011. dec. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!