Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Bedöglött a porszívó, már nem...

Bedöglött a porszívó, már nem garanciális így kuka. De oda nem lehet. Akkor hova kell vinni a rossz porszívót? Nem lehet valami porszívó szerelőnek oda adni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
mellérakni,egy órán belül elviszi valaki
2011. dec. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bedöglött? Látta már szerelő? Én szét szoktam kapni a mieinket (egy vállalkozásunk miatt van pár darab), nem szokott nagy bajuk lenni, pedig olcsó kategóriásak.


Egyébként leadhatod a műszaki boltban, ahol meg fogod venni a következőt. Én ma új mikrót vettem, megkérdeztem átveszik-e a régit, igen volt a válasz úgyhogy otthagytam nekik. Egyébként se tudtam volna sokmindent kezdeni 15 kg hulladékkal.

2011. dec. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Semmi szívóereje nincs a porszívónak és nagyon hamar felmelegszik. Azt gondolom,hogy beporosodott a motor (porszívóztam vele vakolatot). Szerelőhöz nem vinném el, mert már megvettük az újat és a régire nincs szükség. Amit a szerelő elkérne annyiért tudnám eladni, ami nekem nem éri meg.

Ok tehát vagy a kuka mellé teszem és elviszi valaki vagy beviszem műszaki boltba.

2011. dec. 2. 09:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem maradt a csőben törmelék, nincs eltömődött szivacs/szűrő?
2011. dec. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kicsit szét kell kapni, aztán ha a férjed megy olyan ismerőshöz, akinek van kompresszora csak át kell fújatni. Esetleg szűrőt cserélni benne.


Tipikusan olyan jelenség, ami akkor jön elő, ha valahol dugul a szerkezet. Ez szinte nem is hiba.

2011. dec. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem tudom miért írtam, hogy "férjed", hiszen azt sem tudom férfi vagy nő vagy. Ez biztosan csak valami beidegződés.
2011. dec. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden műszaki bolt, ha új készüléket vásárolsz, kötelesek átvenni a régit.
2011. dec. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!