Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért van ennyire sok eladó...

Miért van ennyire sok eladó alig használt, csak épp kipróbált kenyérsütő gép az ilyen adok-veszek oldalakon?

Figyelt kérdés
Meg szeretnénk lepni magunkat vele Karácsonyra.De ha mindenki szabadulna tőle akkor egyáltalán jó az valamire,megéri?
2011. dec. 3. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó, de 2-3 használat után már valóban nem érdekes. :D
2011. dec. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint nincs ilyen,de használtam,és nagyon meg voltam elégedve vele.A munkahelyemen éjszakás műszak elején beraktam mindent,reggelre elkészült.Valószínűleg azért adják el,mert nagyon lassan dolgozik.Csakhát én mindig éjszaka sütöttem vele,hát nem ráér az a kenyér elkészülni reggelig?Meg a magyar kenyérfogyasztási szokások szerinti fehér kenyér nem igazán süthető vele,viszont isteni magvas stb.barnakenyerek igen.Meg az se szokott szimpatikus lenni az embereknek,hogy a viszonylag hosszú idő alatt elkészülő kenyér elég kicsi.(nálunk azt szokták meg az emberek,hogy lemegyek a boltba és veszek egy kiló kenyeret...)
2011. dec. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert mindenki lusta használni.
2011. dec. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy ez kizárólag lustaság lenne. Bíbelődni kell vele, és minden nap. Ha van időd, kedved, akkor nem gond. Ilyen alapon vehetnél paprikát nyáron, megőrölhetnéd pirospaprikának, sót is bányászhatnál, kávét is termelhetnél. Neked kell eldönteni, mit teszel, mit veszel.
2011. dec. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Legalább 4-5 alkalom kell mire kitapasztalod a víz és a liszt helyes arányát amit keverés közben is időnként meg kell nézni és korrigálni! Azért mert egyedül dolgozik még nem szabad magára hagyni. Erre lusták az emberek. Ez nem mosógép! A liszt sem mindegy milyet veszel a BL 80 kenyérliszt a legjobb nem drágább mint a sima Bl 50 de jobb! Élesztő is fontos és a rozsliszt is nem szabad túl sokat tenni bele
2011. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Sokan nem törődnek vele, hogy miből van az amit megesznek.

Azoknak egyszerűbb a bolti "felfújt" kenyeret venni, amibe ki tudja mit lógatott bele a pék?! És ki tudja milyen lisztkezelő-emulgeáló-tartósító szereket tettek bele?!


A kenyérsütő azoknak való, akik kevés bíbelődéssel szeretnének saját kenyeret sütni. És elfogadják a kompromisszumokat.


5 éve nem veszek bolti kenyeret, hanem kenyérsütőt használok!


1 éve saját magam őrlöm a búzát is lisztnek.

2011. dec. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
előző: most mégha azt mondod, hogy a buzát is Te termeszted......
2011. dec. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
... a kerted végébe.....
2011. dec. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Húú ,de ráérsz :D
2011. dec. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szerintem sokminden nem igaz amit irtatok.

Nincs ra ido?

Sokat kell vele bibelodni?

Lustasag?

Egyebkent jo a fenti pelda, mert pont olyan mint a mosogep.(nem igaz h nem olyan)

Csak berakom, aztan az a lekozelebbi dolog vele h kiveszem.

Nekem sajnos pont most ment teljesen tonkre(par ev utan), de tervezem a kovetkezot.

Szerintem azert jo, mert finomabb(es egeszsegesebb), tomenyebb, jobb kenyeret csinal, penzt es idot takarit meg.

Az elejen teny h kiserletezgetni kellett kicsit, de gyorsan el lehet jutni a jo kenyerig, addig persze kell par probalkozas, nekem az elso is mar eheto volt, csak akkor kellett kidobnom, amikor vki volt olyan gyoker h kihuzta, meg akkor sem dobtam ki, amikor kimaradt veletlenul az eleszto, olyan erdekes male szeru izet kaptam(eheto volt, de nem csinalnek direkt).

Direkt lemertem h menyi ido szukseges egy kenyerhez, kb 10 perc jott ki (azota vmivel kevesebb, mert rutinosabb lettem), de ezt ugy kell erteni, h tenyleg ennyi idot vesz igenybe, nincs kulon macera: ha kiszedem a kesz kenyeret, felontom vizzel a sutofotmat, es hagyom azni a kov. sutesig, a merest is ugy kell erteni, h ugy kezdtem h ott volt a vizzel felontott sutoforma, kiontottem, kitisztitottam(a felazott cucctol valo megszabadulas gyorsan megy), aztan alapanyagok bele es bekapcs.

Senki ne mondja nekem h ennel gyorsabb/kenyelmesebb lemenni a boltba kenyerert.

Ha elmesz meloba/suliba elinditod, mire hazaersz ott van.

Amikor 12 oraztam nagyon jol jott, megkimelt a boltbajaras problemajatol, nyitvatartas, sorban allas, stb...

Ha nehezseget jelent eljarni boltba(van akiknek eleg tavolra esik), be lehet igy tapolni legalabb egy hetre.

Ami tenyleg hatrany az az, h nincs benne tartositoszer(en nem raktam bele semmi ilyesmit) es eleg gyorsan peneszedik, de en napi szinten muveltem a dolgot.

Nehs tobb napig nem sutottem, a sutoformaban megjelent vmi egybefuggo nyalka, vmi undorito vmi, azt hittem szobatarsam beleturhazott, de rajottem h nem kellett volna anni ideig rohasztani(vmi bakterium telep lehetett), szoval akik nem hasznaljak napi szinten, azoknak lehet h nem jon be a modszerem.

Hogy miert veszik meg az emberek es nem hasznaljak megsem?

a fenti kommentek nagyjabol tukrozik talan.

azt hiszik sok gond,

azt hiszik sok idot elvisz,

nem sikerul nekik elsore, masodszorra, aztan feladjak(hallottam ileynrol),

enszerintem tevednek


(azert vki irhatna erre vmit, kivancsi vagyok mas fulebe hogy hangzott mindez)

2012. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!