Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik jobb szerintetek, a...

Melyik jobb szerintetek, a nescafe dolce gusto kapszulás, vagy a philips senseo párnás kávéfőző?

Figyelt kérdés
Karácsonyra kérném, de nem tudok dönteni. A párnás "rendszer" szimpatikusabb, és jóval olcsóbbak is mint a kapszulák. A kapszulás azért tetszik, mert többféle tejes italt lehet vele készíteni, és 150-220ml-t ad, italtípustól függően, amikhez tej kapszula is van, így amit én szeretek, tejes kávét ad, és habosít is. Én a sima kávét nem szeretem, csak capuccinot, lattet és hasonlókat. Azon gondolkoztam, mi lenne, ha a párnás kávéfőző víztartájába tejet tennék? Tudom, hogy van a párásnak latte select típusa, de az kilőve, drága.
2011. dec. 7. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a kapszulás az esetedben. Tejet meg ne rakj a víztartájba mert leégeted.
2011. dec. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kapszulás szerintem nagyon drága. Párnásból több az alternatíva, és viszonylag olcsón ki lehet hozni egy adag kávét.
2011. dec. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó, de a kapszulás a nyerő és sajnos a drágább is!
2011. dec. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!