Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Folyton vízköves a vízforraló,...

Folyton vízköves a vízforraló, mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Nagyimnál találtam becsomagolva, használatlanul. elkezdtem használni naponta 2-3x forralok benne. egyszerü ki forralo. de 3 nap mulva már vizköves lesz? ha forralok egyből kiöntöm a vizet, nem hagyok benne semmit, és még tetejét is nyitva hagyom hogy kiszáradjon. mitől lesz vizköves mindig? ecetet szokok forralni, de igy 2 naponta nem tul jo.
2011. dec. 14. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezzel sajnos semmit sem tudsz csinálni. Írhatnám, hogy forrald fel, mert úgy kicsapódik belőle a sok mész, kálium, kalcium. Vegyszert se tehetsz bele, mert akkor hogyan iszod meg? Másrészt meg pont ezért forraljuk fel, hogy kicsapódjanak ezek az anyagok. De inkább a vízforraló legyen vízköves, mint a mi belsőrészeink...
2011. dec. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mifelénk ecettel szedjük ki a vízkövet, nagyon kevés is elég, benne hagyod egy ideig, aztán kiforralod párszor.
2011. dec. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mint irtam én is ecettel forralom, csak igy sajnos két naponta kell. anno ami volt régebbi vizforralonk az jo volt, de ez egy egyszerü kicsike (egybe van minden rajta, ha öntöm ki a vizet fognom kell zsinórját is) és folyton vizköves lesz.
2011. dec. 14. 19:12
 4/4 anonim válasza:
ecettet forraljbenne
2012. jan. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!