Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógép vízcsöve nagyon hangos?

Detronic kérdése:

Mosógép vízcsöve nagyon hangos?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Vettem egy mosógépet. A bajom az hogy nagyon hangos amikor beengedi a vizet. Úgy hallom a mosógépnél lévő könyöknél a leghangosabb. Elég gagyinak néz ki a könyök, kis vékony éles töréssel.


Lehet ebből vastagabbat, vagy nem egyforma ívűt venni ?

- s akkor tán nem lenne ilyen hangos ???


Köszi mindenkinek aki olvassa !!! :)


2012. jan. 8. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Azok általában egyformák.

Hangos lehet attól is ha levegős a bejövő víz.

Vagy maga a sarokszelep rossz(ahonnan veszed a vizet)és rezonál a betétje.

2012. jan. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elvileg vadi új minden, azért gondoltam valami átmérő problémára, ami lehet csak nekem az...
2012. jan. 9. 07:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán túl nagy a víznyomás. Próbálj elzárni a csapon.
2012. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, kicsit elzárni a csapot, de csak ha nagyon leveszem akkor lesz halkabb. Így soha nem telik meg a gép... :( Megpróbálok szerezni kölcsönbe egy egyenes flexi csövet, amin nincs 90 fokos kanyar.
2012. jan. 10. 07:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is derékszögű van, és kezdetben az is berr5egett, da aztán ez elmaradt. Sztem inkább kellene kérned valakitől kölcsön ( csak kipróbálni) egy másik derékszögűt, mert lehet a tiedben van a hiba. Egyébként nem véletlenül derékszögű az eredeti. Az egyenes túl kiáll, és eltörhet, akkor meg úszik a ház.

2012. jan. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!