Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen porszívót ajánlotok?

Milyen porszívót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Porszívó vársárlás előtt állunk és tanácstalanok vagyunk, hogy milyet vegyünk. Porzsákos, porzsák nélküli vagy vízszűrős. Esetleg ha tudnátok konkrét márkát ajánlani, azt megköszönném. Lehetőleg olcsóbb kategóriában. Köszönöm!
2009. máj. 25. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Műanyag tartályosat vegyél. Könnyű takarítani, nem kell porzsákot venni. A vízszűrősről nem tudok véleményt mondani, mert nekem nincs. Amikor porszívót vettem, én is kikértem mindenki tanácsát, s a vízszűrős porszívó-tulajdonos is azt mondta, hogy tartályosat vegyek, s HEPA szűrőset. Nekem Zanussi van. Anyunak is Zanussit vettünk születésnapjára 14 000 Ft-ért.
2009. máj. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a lényeg, hogy HEPA szűrős legyen.


Én nem szeretem a műanyag tartályosat, nekem a textil porzsák az megfelelő, csak jól ki kell rázni, nem kell újat venni.

2009. máj. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem vízszűrős van.megbízható,jó bár nem tudom a többivel szemben milyen ,mert nekem csak ilyen van.én teljesen meg vagyok vele elégedve,csak az ára volt egy kicsit borsos..
2009. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a központi porszívós rendszert ajánlottam volna több okból is, de olyan nincs az "olcsóbb" kategóriában. Sajnos. Remélem egyszer majd lesz lehetőséged onnan is választani, ahol azok vannak.
2009. máj. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
porzsák nélkülit javasolnám, mert a porzsákossal csak szenvedni lehet. Annyi féle zsák van és soha nem jó egyik sem.
2009. máj. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

csak ötletnek

2009. máj. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!