Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Porszívót szeretnénk venni!...

Porszívót szeretnénk venni! Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Amik eddig voltak azok nem bírták sokáig, néhány hónap múlva tönkre mentek!

Lehetőleg porzsák nélkülit mondjatok ami sokáig bírja és jól szív!

Ha más nincs jó a porzsákos!


2010. szept. 23. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:

porzsákosat ne vegyél! nagy macera, és sosem lehet maradéktalanul kitisztítani.

a samsungok nagyon jók! anyumnak zsákos volt, már megvan 10 éve, kiváló, erős.

nekem is samsung van, tartályos. ilyen: [link]


állati erős, könnyű kezelni, és már 1 éve kifogástalan! csak ajánlani tudom!

2010. szept. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ja, és tök jó teleszkópos a nyele! :D


ha rám hallgatsz, akkor áldozol rá kicsit több pénzt, és évekig nem lesz gondod új porszívóra!

2010. szept. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szia!


Mi moost vettünk, Samsung,textil zsákos,a csöve nem teleszkópos,ez annyira nem is hiányzik,az előzőé az volt én is ragaszkodtam volna a teleszkópos csőhöz de végül is nem annyira fontos,a lényeg,hogy marha erősen szív meg a keféi összeszedik a sok szöszt,hajszálat ez szerintem fontos.12000.- VOLT,LETT VOLNA OLCSÓBB IS DE AZOK NEVESINCS PORSZÍVOK VOLTAK,EBBEN AZ ÁRBAN VOLT MÉG PORZSÁK NÉLKÜLI IS DE ANNAK SEM VOLT ISMERT MÁRKÁJA ÍGY INKÁBB EZ MELLETT DÖNTÖTTÜK.aZ ELŐZŐ ORION VOLT KB 6 ÉVIG HASZNÁLTAM AZT NAGYON SZERETTEM,de nem is csodálom,hogy nem bírt többet nagyon sok sittet felszívott szegény ,folyamatosan építkeztünk.Az még fontos,hogy a feje könnyen mozogjon jobbra-balra.Remélem segítettem,ja a média marktba vettük.

2010. szept. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit csináltok a porszívóval, hogy csak pár hónapokig bírják. De legalább az még garanciális időn belül van.

Mi az Auchanban kapható legolcsóbb kínai zsákos porszívót vettük annak idején, már 9 éve. Rendszeresen porszívózunk vele, de eddig semmi baja nem volt és jól is szív.

A másik lakásba meg most vettünk egy Philips porzsák nélküli, hepa szűrőset. Ez is nagyon jó. A kis mérete ellenére szépen összeszed minden koszt.

A Tescoban volt ilyen kiárusításos részen, az eredeti árához képest valami 60%-kal olcsóbban. Nem volt szívem otthagyni. Mondjuk azt hiszem fél vagy egy évenként kell benne szűrőt cserélni, ami valami 7-8eFt! Nem olcsó.

Meg van még egy régi, 30 éves ETA porszívónk. Végül is annak sincs semmi baja, csak kicsit körülményes a használata, nem szív olyan jól és nem olyan kényelmes használni. De nálunk még porszívó nem ment tönkre.

2010. szept. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem DAEWOO RCC-2508BR van.Borzalmas erős a szívóhatása(450W).Már megvan 2 éve és tökéletes.
2010. szept. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem LG CYKING V-WA266ND BIOTANK 7 funkciós, porzsák nélküli porszívó és takarítógép egyben van.

Auchanban vettük. Tökéletes. Mindent tud. Könnyen tisztántartható, és nagyon szépen tud porszívózni. Sokféle fejet adtak hozzá.

2010. szept. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4 éve vettem a víz szűrős porszívómat, napi használatban van és nincs panaszom rá! Ha egyszer elromlik, 100 %, hogy csak ilyen vennénk. Nincs porszag, nincs porzsák, se szűrő csere és könnyű tisztán tartani.
2010. okt. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem Zepter Claensy van, 8 éve vettük. Rohadt drága volt, és rohadtul nem érte meg az árát. Nem nagyon szív, hiába cseréltünk már benne HEPA filtert 6500 Ftért, és nagyon vigyáztam rá. Mostanában szeretnék venni egy újat, de megfogadtam, csak No name porszívót veszek olcsón!
2010. okt. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!